Frodo, 5-miesięczny labrador do adopcji- nieaktualne

Frodo, labrador do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. Szukamy odpowiedzialnych ludzi, którzy zdają sobie sprawę jak wygląda codzienne życie z psim MALUCHEM.

To jeszcze szczenię, więc siusia, rozrabia, podgryza i szaleje. Rozpiera go energia i nie znosi nudy. Potrzebuje uwagi i zagospodarowania czasu ponieważ szczeniak nie wychowa się sam ?. Przed nim nauka chodzenia na smyczy i dobrych manier. Jest bardzo pojętnym psiakiem więc dość dobrze kontroluje czystość, ale trzeba mieć na uwadze, że mogą zdarzyć się wpadki – to w końcu jeszcze dzieciak.

Pies to nie zabawka, więc będziemy szukać odpowiedzialnych ludzi, którzy zdają sobie sprawę jak wygląda codzienne życie z psim MALUCHEM. SZUKAMY rozsądnych domów, znających potrzeby rasy i gotowych na pracę z psem. NIE szukamy domów gdzie labrador będzie mieszkał ,,na podwórku”, albo w kojcu czy budzie… . Nie szukamy domów, które oczekują ,,psa idealnego”. Nie szukamy domów, gdzie potrzebna jest niania ,,do dzieci”. Nie szukamy domów, które uważają, że labrador to sama słodycz, która wychowa się bez udziału człowieka.

Obowiązuje procedura adopcyjna i kastracja w odpowiednim wieku. Psiak jest zdrowy. Został odrobaczony. Przebywa pod Krakowem.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Frodo, labrador do adopcjiFrodo, labrador do adopcjiFrodo, labrador do adopcji Frodo, labrador do adopcji Frodo, labrador do adopcji Frodo, labrador do adopcjiFrodo, labrador do adopcjiFrodo, labrador do adopcji

11 thoughts on “Frodo, 5-miesięczny labrador do adopcji- nieaktualne”

 1. Dzień dobry, jestem zainteresowana adopcją Froda. Posiadamy w domu 4 letniego labka który jest z nami od dziecka,więc mamy doświadczenie ze szczeniakiem. Nasz Poker obgryzł wszystkie krzesła w kuchni ?. Myślimy o bracie dla Pokera.

 2. Bardzo chętnie….mój 14 , 5 – letni Benio (Labcio) odszedł 4 miesiące temu. Mam domek z wielkim ogrodem i czyste powietrze, 20 km od Krakowa.
  Wcześniej miałam ogara polskiego, wspaniały pies.
  Zapraszam do kontaktu,
  Pozdrawiam
  Dorota

 3. Mamy 4 miesięcznego labcia ,jest słodki ale jeżeli się nieprzypilnuje to faktycznie zje nawet krzesło, Uroki dzieciństwa

 4. Witam serdecznie jestesmy zainteresowani adopcja tego kochanego dzentelmena mieszkamy w domu z ogrodem .Posiadamy doswiadczenie z labradorem gdyz mielismy labradora 14 lat ktory odszedl w zeszlym roku pozostawiajac cala nasza rodzine w wielkim smutku ?.Frodo nasz domek czeka na ciebie pelny przyjazni i milosci dla zwierzat?

  1. Dzień dobry piękny pies poczebuje dużo spacerów zabawy w tedy jest zadowolony i padnięty a po , godzin. Jestem gotowy . Miałam do haski pies cudny nie był na ułożone był na kochany u nas zawsze spacer te 5 km lub 3 km . Pozdrawiam serdecznie jeszcze mi smutek tęsknimy za psiakiem 7 lat czyli ciężko było ?? pozdrawiam .

 5. Witam .Mamy doświadczenie w opiece codziennej z labradorem. Nasza miłość odeszła po 15-tu latach. Był otoczony miłością i opieką w każdej dziedzinie życia. Jedyną przeszkodą może być trzecie piętro .Fidela nie ma już dwa lata. Nadal bardzo tęsknimy za naszym biszkoptowym synkiem. Frodo to oczywiście nowy i zupełnie inny rozdział

 6. Witam,
  ale słodziak❤️
  Mieliśmy czarnego labradora, też Froda? 3lata temu. Niestety odszedł? Miał prawie 13lat…
  Teraz mamy biszkoptowego, rocznego Spike’a, który chciałby towarzysza zabaw.
  U nas pieski traktowane są jak członkowie rodziny, jeżdżą nawet z nami na wakacje?️
  Wasz Frodo bardzo przypomina naszego,
  to przeznaczenie…

 7. Witam,jestem zainteresowana pieskiem,cudo cudenko. Mamy doświadczenie z labusiami, mieszka z nami 10letni Brunus (labus),bardzo przyjazny i pokojowy starszy Pan,choć nadal skory do zabawy?Pragniemy przygarnąć jeszcze jednego członka rodziny. Nie mamy małych dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *