Fornir. Miły kremowy labek szuka domu

Fornir do adopcji

Schronisko Psie Pole w woj. małopolskim.

Przedstawiamy Fornirka – ślicznego, biszkoptowego pieska, który trafił pod naszą opiekę z drugim pieskiem. Pieski błąkały się po ruchliwej drodze krajowej, przebiegały przez ulicę, zatrzymywały samochody. Obecnie są u nas, są bezpieczne i szukamy dla nich opiekunów.

Fornirek jest pieskiem młodym; ma około 1,5 roku, waży 27 kg, jeszcze nabiera masy ciała. Piesio potrafi chodzić na smyczy, bardzo dobrze reaguje na ludzi, nie narzuca się człowiekowi. Do innych psiaków Fornirek zachowuje się bardzo przyjaźnie, nie narzuca się innym zwierzaczkom. Fornirek jest w ogólnie dobrej formie, ale na szyi miał kolczatkę!

Fornir do adopcji

Profilaktyka:
Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl
Fornir został przywieziony dnia 12.12.2021 r. z gminy Krzeszowice.
Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Żródło: www.schroniskopsiepole.pl

Ogłoszenie grzecznościowe.

Fornir do adopcji Fornir do adopcji Fornir do adopcji Fornir do adopcji Fornir do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *