Figa 10-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Figa, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. To białe cudo szuka aktywnych opiekunów i ciepłego miejsca na kanapie.

Figa ma 10 miesięcy i jest prześliczną jasno biszkoptową labradorką. Kocha cały otaczający ją świat. Zaprzyjaźni się od pierwszego spotkania z każdym człowiekiem i psem. To niezwykle spontaniczna i energetyczna sunia. Figa kocha przytulanki, miziania, więc miejsce na kanapie obok opiekuna musi być dla niej zarezerwowane. Uwielbia długie spacery, kocha inne psy, aż rwie się do zabawy z nimi. Trochę ciągnie na smyczy  zwłaszcza gdy zobaczy coś lub kogoś interesującego. Ładnie chodzi na długiej lince.

Stosunek do psów jak najbardziej przyjazny, kotom przypatruje się z zaciekawieniem, nigdy nie wykazywała żadnej agresji w stosunku do nich. Jesteśmy przekonani, że może zamieszkać z nimi w domu, bo na pewno nie zrobi im krzywdy. Figa zostaje sama w domu pod nieobecność opiekunów, ale nie wolno zostawiać na blatach, stołach żadnego jedzenia, bo oczywiście lubi wszystko skonsumować. Obecny właściciel preferuje dla Figi przyszły dom z ogrodem i bez małych dzieci.

Figa jest bardzo żywiołowa, czasami wręcz za bardzo zachęca wszystkich do zabaw i zwraca często na siebie uwagę poprzez wyskakiwanie i lekkie podgryzanie ręki. Sunia zna podstawowe komendy, chodziła do psiego przedszkola. Labradorka kocha wszelkie zabawy z aportami i szarpakami. Uwielbia jak na labradora przystało wodę i pływanie. To bardzo inteligentny psi podrostek, którego dalszy rozwój można wspierać poprzez organizowanie zadań mentalnych, które rozwijają psią inteligencję.

Szukamy dla Figi aktywnych, odpowiedzialnych opiekunów, znających potrzeby rasy, którzy znajdą czas na dalsze wychowanie labradoreczki, zapewnią jej sporą dawkę aktywności, a przede wszystkim pokochają i dadzą jej poczucie bycia pełnoprawnym członkiem rodziny. Figa ma wielkie pokłady energii, a obecni opiekunowie ze względów zawodowych nie są w stanie zapewnić tej prześlicznej suni odpowiedniej dla jej wieku i jej potrzeb aktywności. Sunia świetnie odnajdzie się w domu, gdzie będzie mogła we wszystkim towarzyszyć opiekunom. W zamian gwarantuje przyszłemu opiekunowi niezwykłą przyjaźń, zawsze dobry humor i uśmiechnięty pysio.

Figa ma wszystkie szczepienia, książeczkę zdrowia, jest zachipowana. Figa je karmę bez kurczaka i zbóż, lubi bardzo jabłuszka i arbuzy. Przebywa w okolicach Oławy, woj., dolnośląskie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Figa, labradorka do adopcji Figa, labradorka do adopcji Figa, labradorka do adopcji Figa, labradorka do adopcji Figa, labradorka do adopcji Figa, labradorka do adopcji Figa, labradorka do adopcji Figa, labradorka do adopcji

4 thoughts on “Figa 10-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *