Katrina 8-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Katrina, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Dysplazja nie jest wyrokiem, a umiejętne prowadzenie pozwala psu na życie bez bólu. Katrina prosi o dom ❤️.

KATRINA ❤️ ma tylko 8 miesięcy i dysplazję. Szukamy dla niej wyjątkowej rodziny, która pokocha ją taką jaką jest. Dysplazja nie jest wyrokiem, a umiejętne prowadzenie pozwala psu na życie bez bólu. Prawda jest taka, że większość z nas nie wie czy ich przyjaciel nie ma podobnego problemu, tutaj po prostu od samego początku jest to jasno określone. To daje sporą przewagę, bo wiadomo jak postępować z psem, żeby wada się nie pogłębiała.

Katka potrzebuje odpowiedzialnych ludzi i szansy ?. Sunia kocha człowieka i lubi z nim współpracować. Każdy kontakt i każdy gest jest dla niej wyjątkową nagrodą. Potrzebuje bliskości i ludzkiego towarzystwa. Dogaduje się z innymi psami , może też zamieszkać z kotem ?. To jeszcze psie dziecko, więc nauka dobrych manier powinna być kontynuowana. Dla Katki, szukamy domu znającego problem ,,od podstaw”. Z racji wady, nie dla niej są maratony i szaleństwa. Świetnie odnajdzie się u boku spokojnych i empatycznych ludzi, którzy będą chcieli z nią po prostu – być. Sunia potrzebuje dalszej diagnostyki i konsultacji u dobrego ortopedy.

Nowa rodzina powinna zdawać sobie sprawę, że dysplazja wiąże się z koniecznością odpowiedniego suplementowania, być może leczenia i rehabilitacji. W jej przypadku nie wiadomo jak się to rozwinie. Chcielibyśmy , żeby Katia znalazła swoje miejsce na ziemi, gdzie będzie szczęśliwa i otoczona właściwą opieką. Ona potrzebuje jedynie kochającego DOMU i mądrej rodziny na którą naprawdę zasługuje. Pies przebywa w woj. kujawsko-pomorskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Katrina, labradorka do adopcjiKatrina, labradorka do adopcjiKatrina, labradorka do adopcji Katrina, labradorka do adopcji Katrina, labradorka do adopcjiKatrina, labradorka do adopcjiKatrina, labradorka do adopcji

5 thoughts on “Katrina 8-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Ona jest wyjątkowo duża jak na swój wiek ? jeśli nikt się nie zgłosi . To ja jestem chętna ❤️. Mój Max ma stwierdzona dysplazje obu stawów biodrowych . , w wieku 5 miesięcy Obecni Max ma już 6 lat . Oprócz Max a w domu mieszka jeszcze Teddy lat 8 i kot Lala . Mam dom z ogrodem .

  2. U mojego labka stwierdzono dysplazję jak miał mniej więcej rok. Psina przeszła operację obydwu tylnych łap i w spokojnie dożył 16 i pół roku. Brał jakieś środki (nie pamiętam już jakie) wspomagające stawy, koszt rzędu kilkunastu złotych na miesiąc. Ale kupowaliśmy takie dla ludzi – te same substancje czynne a cena znacznie niższa.
    W ostatnie dwa lata życia miał problemy z chodzeniem, ale to nie była dysplazja tylko zwyrodnienia kręgosłupa. Bardzo pomagało urządzenie do domowej terapii polem magnetycznym; kupiłem gdzieś używane za kilka stów.
    Nie zaopiekuję się Kaśką bo od dwóch lat biega mi po domu takie czarne szczęście na czterech łapach :-), ale nie wątpię że dobrze trafi.
    Nie bójcie się dysplazji

  3. Przede wszystkim trzeba zadbać o jej wagę…. sama mam sunie z dysplazja łokci i łatwo nie jest. Nowi właściciele powinno liczyć się z dużymi kosztami oraz ewentualnym leczeniem i suplementacja…. powodzenia. Oby znalazła dobry dom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *