Ferdek – 2 letni niezwykle przystojny, żywiołowy i zawsze uśmiechnięty labrador chce stać się pełnoprawnym członkiem rodziny – nieaktualne

Ferdek, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Ferdek mieszka obecnie w województwie opolskim.

Ferdek mieszka obecnie w Tatrach. To pełen energii i młodzieńczego wigoru chłopak. Labek z prawdziwym ADHD. Ferdek był wychowany od małego na podwórku, nigdy nie mieszkał w domu i będzie potrzebować nauki dobrych manier oraz zachowywania czystości w domu. Labek jest bardzo bystry i inteligentny, bardzo szybko się uczy. Nie jest przyzwyczajony do regularnych spacerów, wiec w czasie spaceru Ferdek jest bardzo ciekawy całego świata. Widać, że dopiero poznaje wszystko i z racji swojej mocnej budowy potrafi równie mocno pociągnąć. Na pewno nauka chodzenia na smyczy będzie do opanowania.

Ferdek jest wspaniałym przyjacielem całego otaczającego go świata. Potrzebuje dużej aktywności. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ufny. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia mu ogromną radość. Ferdek to bardzo mądry psiak o łagodnym i przyjaznym usposobieniu, powinien trafić do domu, który wykorzysta jego potencjał i doceni jego psią przyjaźń i adorowanie człowieka. Z psami dogaduje się bez problemu, kotów jakby nie zauważał, jest wobec nich obojętny.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Ferdek, labrador do adopcji Ferdek, labrador do adopcji Ferdek, labrador do adopcji Ferdek, labrador do adopcji Ferdek, labrador do adopcji

3 thoughts on “Ferdek – 2 letni niezwykle przystojny, żywiołowy i zawsze uśmiechnięty labrador chce stać się pełnoprawnym członkiem rodziny – nieaktualne”

  1. Jesteśmy zainteresowani tym przeuroczym Ferdkiem ponieważ przypomina naszego
    ukochanego Bafika który miał wrodzoną wadę serca i odszedł 4 lata temu.

  2. Szkoda że tak daleko od nas? my 11 lat temu adoptowalismy za pośrednictwem waszej fundacji Walkera, niestety odszedł od nas?? i z przyjemnością podejmiemy kolejne wyzwanie. Pamiętam obawy przed adopcją labradora, ale teraz nic nam nie straszne, tony błota, smrodku (jak się wytarza w czymś ciekawym ?) po prostu ogrom szczęścia ? mieszkamy w domu na wsi z dużym ogrodem blisko wody gdzie swobodnie może piesek popływać, a co labki uwielbiają ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *