Fado, 8-miesięczny prześliczny, wiecznie uśmiechnięty labrador do adopcji – nieaktualne

Fado, labrador do adopcji

Właścicielka wycofała się z adopcji przez nas. Fado to bardzo towarzyski i proludzki labek. Kto go przygarnie?

Fado ma 8 miesiecy i jest bardzo uroczym jeszcze psim dzieckiem, które potrzebuje nauki zasad i ułożenia. Ogromny pieszczoch, łasy na wszelkie głaski i miziania. Apetyt labradora i żebradorstwo godne mistrzostwa świata. Skory do wszelkich zabaw, silny, bardzo aktywny. Kocha człowieka całym sobą, gdy go na chwilkę straci z oczu, popiskuje i szuka go. Fado to bardzo towarzyski i proludzki labek, który kocha kanapę i lubi się z opiekunem na niej wylegiwać. Szukamy dla Fado aktywnego, ciepłego domku z bardzo wygodną kanapą i opiekunów, którzy pomogą Fado znaleźć swoje miejsce na ziemi.

Fado musi mieć poczucie bezpieczeństwa i przynależności do rodziny. Szukamy domu bez małych dzieci, ponieważ Fado źle reaguje na płacz czy krzyk dziecka (także na spacerach). Jeśli dom z dziećmi, to dzieci 10 +. Fado dogaduje się bez problemów z innymi psami, (mieszka obecnie z trzema innymi), chętnie więc zamieszka  z kolegą. Koty toleruje, mieszka obecnie z 2 dużymi kotami, lubi je trochę pogonić, ale traktuje to i on i koty jako zabawę. W ogrodzie lubi sobie poszczekać. Fado to jeszcze psi dzieciak, więc nowa rodzina będzie musiała nauczyć go wielu rzeczy od podstaw.

Fado ma książeczkę zdrowia i wszystkie wymagana szczepienia.
Mieszka obecnie w woj. mazowieckim, niedaleko Grodziska

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Fado, labrador do adopcji Fado, labrador do adopcji Fado, labrador do adopcji Fado, labrador do adopcji Fado, labrador do adopcji Fado, labrador do adopcji Fado, labrador do adopcji

13 thoughts on “Fado, 8-miesięczny prześliczny, wiecznie uśmiechnięty labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Czy Fado znalazł już rodzinę i dom?. We wrześniu straciliśmy naszego kochanego Faro, nasz dom jest teraz taki pusty. Chętnie poznalibyśmy go bliżej.

  2. Chetnie dam mu nowy dom, z ogrodem i prawie 2 letnim braciszkiem(Gucio) tej samej rasy. Zapewnimy tez duuuuuuzo spacerow po lesie i spotkan z innymi pieselami. I blisko mamy do siebie, zeby sprawdzic czy sie polubimy 🙂 Ankieta adopcyjna byla rok temu.

  3. Dobry wieczór. Zapraszam Fado do mojego domu! Czekam na niego z otwartym sercem, dwoma kocimi przyjaciółmi, dwiema kanapami i z nieograniczoną ilością tulenia. Zajmę się manierami kawalera z przyjemnością, stanowczością i mądrą miłością. Teraz mieszkam na Pradze Południe w Warszawie (jeszcze przez około 3 miesiące), wkrótce jednak przenosiny w zielone okolice Puszczy Słupeckiej – będziemy ją poznawać wspólnie. W moim rodzinnym domu bywały labradory, teraz z mamą mieszka labrador wielorasowy – fajny gość! Będziemy u niego z częstą wizytą, a i w razie, gdybym poleciała gdzieś samolotem, mama przytuli Fado, nie będzie samotny. Mam wolny zawód, mój tryb pracy od zawsze i na zawsze jest zdalny, więc młodzieniec będzie ze mną w ciągłym kontakcie. Z pozdrowieniami! Joanna J. ps. moja ankieta jest już u Państwa, zadzwonię jutro, bo już późna pora…

  4. Witam ,moja ankieta już wypełniona ,wierzę że on jest i będzie Mój,do towarzystwa 2 kotki i cały dom z ogrodem

  5. Chcęlibyśmy z żoną go adoptować ale od razu dyskwalifikuje nas małe dziecko.
    Trzymamy kciuki aby znalazł kochający dom.

  6. Witam,
    również wypełniłam ankietę dla Ami, informacje są aktualne. Nadal chcemy zaadoptować labradora/pieska w typie rasy. Pozdrawiam, Joanna D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *