Etna, 2-letnia piękna labradorka szuka ciepłego domu – nieaktualne

Etna, labradorka do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. Etna przebywa niedaleko Poznania, woj. wielkopolskie. Kto ją pokocha?❤️

Przedstawiamy nasza nowa podopieczna, piękną czekoladą labradorke Etnę. Etna ma 2 lata i została uratowana z pseudohodowli, gdzie służyła za maszynkę do rodzenia. Sunia jest niezwykle przyjazna, mimo dotychczasowego ciężkiego życia uśmiechnięta i rozmerdana. Jest bardzo grzeczna, zachowuje czystość, spokojnie znosi jazdę samochodem. Jest przyjazna do psów, obecnie jest w domu tymczasowym z psem i kotami, na które nie zwraca w ogóle uwagi. Etna jest po wstępnej wizycie u weterynarza, ma prawdopodobnie alergie, jeszcze dokładnie nie zdiagnozowaną. Szukamy dla Etny bardzo ciepłych, wyrozumiałych, kochających zwierzęta opiekunów, którzy otoczą tą cudną labusię szczególną troskliwością i uczynią ja pełnoprawnym członkiem rodziny. Etna przebywa niedaleko Poznania, woj. wielkopolskie.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Etna, labradorka do adopcji Etna, labradorka do adopcji Etna, labradorka do adopcji REtna, labradorka do adopcji Etna, labradorka do adopcji Etna, labradorka do adopcji Etna, labradorka do adopcji

3 thoughts on “Etna, 2-letnia piękna labradorka szuka ciepłego domu – nieaktualne”

  1. Witamy. Jesteśmy zainteresowani zaadoptowaniem Etny. Jesteśmy z Kowala, rozmawialiśmy przez telefon. Etna byłaby wspaniałą towarzyszką dla naszej czekoladowej Meli. Westka Tosia też będzie zadowolona z koleżanki. Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *