Elza, 10-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Elza, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy rodziny, gdzie Elza będzie pełnoprawnym członkiem rodziny, takim ważnym, kochanym i rozpieszczanym.

ELZA 10 miesięcy. Tak naprawdę to jeszcze dzieciak, ale od razu trzeba zaznaczyć,  że wyjątkowo zrównoważony i grzeczny dzieciak. Elza nigdy nie stwarzała i nie stwarza problemów. Zachowuje czystość. Ładnie chodzi na smyczy. Grzecznie zostaje sama w domu. Jest bardzo mądra i uwielbia się uczyć

Dogaduje się z innymi zwierzętami, ale ponad wszystko przekłada towarzystwo człowieka. To wyjątkowo proludzka sunia. Dlatego szukamy dla niej rodzinki, która będzie miała dla niej czas. Ludzi , którzy będą chcieli zabierać Elzunie w różne fajne miejsca, bo ten dzieciak chłonie wszystko jak gąbka i ma ogromny potencjał.

Szukamy DOMKU na dobre i na złe.
Domku NA ZAWSZE❤️
ELZA przebywa w Małopolsce.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Elza, labradorka do adopcji Elza, labradorka do adopcji Elza, labradorka do adopcji Elza, labradorka do adopcji

10 thoughts on “Elza, 10-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Boooże, jaki smuuutas, aż się nie chce wierzyć, że to lab i to dzieciak! Nie chcę nawet wiedzieć, co już przeszedł w swoim krótkim życiu. Wierzę, że znajdzie super dom, bo jest przecudna i młoda, i na pewno zobaczymy jeszcze w jej oczach blask i radość a nie bezbrzeżny smutek, i uśmiechnięty a nie strudzony pysio 🙂 Trzymam kciuki!

  2. Śliczna dziewczynka.przypomina mi moja suczkę,która niedawno odeszła.Była dla nas najlepszym przyjacielem.Członkiem rodziny.Wszędzie razem,nierazłączni.Morze,góry,lasy.
    Ja również wypełniłam formularz.Mam cichą nadzieję, że dołączy do nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *