Elza, 10-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Elza, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy rodziny, gdzie Elza będzie pełnoprawnym członkiem rodziny, takim ważnym, kochanym i rozpieszczanym.

ELZA 10 miesięcy. Tak naprawdę to jeszcze dzieciak, ale od razu trzeba zaznaczyć,  że wyjątkowo zrównoważony i grzeczny dzieciak. Elza nigdy nie stwarzała i nie stwarza problemów. Zachowuje czystość. Ładnie chodzi na smyczy. Grzecznie zostaje sama w domu. Jest bardzo mądra i uwielbia się uczyć

Dogaduje się z innymi zwierzętami, ale ponad wszystko przekłada towarzystwo człowieka. To wyjątkowo proludzka sunia. Dlatego szukamy dla niej rodzinki, która będzie miała dla niej czas. Ludzi , którzy będą chcieli zabierać Elzunie w różne fajne miejsca, bo ten dzieciak chłonie wszystko jak gąbka i ma ogromny potencjał.

Szukamy DOMKU na dobre i na złe.
Domku NA ZAWSZE❤️
ELZA przebywa w Małopolsce.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Elza, labradorka do adopcji Elza, labradorka do adopcji Elza, labradorka do adopcji Elza, labradorka do adopcji

10 thoughts on “Elza, 10-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Boooże, jaki smuuutas, aż się nie chce wierzyć, że to lab i to dzieciak! Nie chcę nawet wiedzieć, co już przeszedł w swoim krótkim życiu. Wierzę, że znajdzie super dom, bo jest przecudna i młoda, i na pewno zobaczymy jeszcze w jej oczach blask i radość a nie bezbrzeżny smutek, i uśmiechnięty a nie strudzony pysio 🙂 Trzymam kciuki!

  2. Śliczna dziewczynka.przypomina mi moja suczkę,która niedawno odeszła.Była dla nas najlepszym przyjacielem.Członkiem rodziny.Wszędzie razem,nierazłączni.Morze,góry,lasy.
    Ja również wypełniłam formularz.Mam cichą nadzieję, że dołączy do nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *