ELI, ok. 8-miesięczna hebanowa laboradość szuka aktywnej rodzinki – nieaktualne

Eli do adopcji

Właścicielka się wycofała. Nowa rodzina powinna zdawać sobie sprawę, że z sunia to jeszcze taki brylancik do oszlifowania, trzeba z nią pracować.

Eli jest bardzo radosną, energiczną i aktywną sunią. To jeszcze dzieciak, więc wszystkiego trzeba ją nauczyć. Eli co prawda mieszka w domu, ale wciąż zdarzają jej się różne wpadki. Czasem zrobi siusiu i czasem coś zniszczy z nudów. Sunia uczy się chodzenia na smyczy, ale świat wokół jest taki ciekawy, że na spacerach wszystko inne jest dla niej dużo ważniejsze. Ale to inteligentna i bystra sunia, wiec przy odpowiednim opiekunie wszystkiego w mig się nauczy.

Eli jest bardzo pogodna i przyjaźnie nastawiona do innych. Uwielbia zabawy z psimi kumplami. Uciekające koty na pewno będzie usiłowała gonić, bo to przecież ,,świetna” zabawa. Nie wiemy jak znosi jazdę samochodem, bo nigdy nie jeździła.

Nowa rodzina powinna zdawać sobie sprawę, że z sunia to jeszcze taki brylancik do oszlifowania, trzeba z nią pracować. Pozostawiona sama sobie, jak każdy młodziak będzie psocić i z nudów może coś zniszczyć.

Szukamy fajnych i aktywnych ludzi, którzy będą mieli dla Eli czas. Szukamy świadomej rodziny, która zna rasę i będzie wiedziała jak poprowadzić taką rozrywkową sunię.

Eli jest zdrowa. Mieszka w woj. dolnośląskim

 

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Eli do adopcji Eli do adopcji Eli do adopcji Eli do adopcji

4 thoughts on “ELI, ok. 8-miesięczna hebanowa laboradość szuka aktywnej rodzinki – nieaktualne”

  1. Dzień dobry, jestem zainteresowana posiadamy jeszcze jednego biszkoptowego labradora, Lampusia. Mamy wręcz wspaniałe warunki, bardzo dużo po górach. Szukamy towarzystwa dla naszego kochanego Lampusia, Lampus to bardzo energiczny piesek, ma 9 lat. Z przyjemnością zaopiekowalibysmy się Eli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *