Edzia, ok. 1,5-roczna przeurocza labkowa sunieczka odda swoje serce w bardzo dobre ręce – nieaktualne

Edzia do adopcji

Wyadoptowana. Jeśli ta czarna ślicznotka o brązowawym połysku i jej pełne wnikliwości spojrzenie skradło Twoje serce, skontaktuj się z nami.

Przedstawiamy naszą nową podopieczną, młodziutką, wiecznie uśmiechniętą Edzię. Edzia jest niezwykle grzecznym, pogodnym labkiem spragnionym kontaktu z człowiekiem. Jest mądra i bardzo szybko uczy się nowych rzeczy. Jej wesoła natura, moc młodzieńczej żywiołowości, a przede wszystkim ogrom pogodnej natury to cudowny zastrzyk energii dla całej rodziny.

Edzia umie chodzić na smyczy, zachowuje czystość.  Źle znosi samotność, lubi przebywać w towarzystwie człowieka. Może zamieszkać z drugim psem. Stosunek do kotów nieznany. Jest to pies, który nie ma krzty agresji, jest bardzo uległa. Edzia lubi jeździć w samochodzie.

Jeśli ktoś pragnie zyskać wspaniałego psiego przyjaciela, wpatrzonego w przyszłego opiekuna, wiernego i ufnego, to warto odmienić jej świat i zaoferować Edzi miejsce w swoim sercu i na swojej kanapie, zyskując tym samym super fajnego psa i wiernego kompana do spacerów.

Edzia jest zdrowa, zaszczepiona, zachipowana i wysterylizowana.  Sunia przebywa w domu tymczasowym w woj. mazowieckim, powiat kozienicki.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Edzia do adopcji Edzia do adopcji Edzia do adopcji Edzia do adopcji Edzia do adopcji Edzia do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *