Doti, 7-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Doti, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Do szczęścia brakuje jej tylko człowieka ❤️.

Doti to bardzo radosna i pozytywna dziewczyna, bez cienia agresji. Mimo nadwagi jest bardzo aktywnym, spontanicznym i pełnym entuzjazmu psem. Doti kocha człowieka ponad wszystko i wyraźnie cieszy ją możliwość bycia z ludźmi. Wciąż chce być w centrum uwagi. Sama domaga się głasków i zainteresowania. To taki klasyczny labkowy pieszczoch 😊 Miła, pogodna psica, rozdająca całusy na wszystkie strony. Sunia ostatnie lata spędziła w kojcu, a jednak poprawnie chodzi na smyczy i nie stwarza problemów na spacerach. Grzecznie zostaje sama i nic nie niszczy. Dogaduje się z innymi psami. Nie znamy stosunku do kotów.

Szukamy dla niej odpowiedzialnej rodziny, która cierpliwie nauczy ją dobrych manier. Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił dać jej stabilizację. Doti jest kochanym, wyjątkowo wdzięcznym psiakiem a do szczęścia brakuje jej jedynie swojego człowieka😊.
Sunia przebywa w woj. wielkopolskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Doti, labradorka do adopcji Doti, labradorka do adopcji Doti, labradorka do adopcji Doti, labradorka do adopcji Doti, labradorka do adopcji

2 thoughts on “Doti, 7-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Najfajniesze są „czekoladki” 🙂
    Napewno Doti odwdzięczy się nowym opiekunom za ich miłości i cierpliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *