Diana ok. 3-letnia śliczna, radosna suczka w typie labradora szuka ciepłego domku – nieaktualne

Diana, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Przecudna, przytulaśna labka szuka dla siebie kanapy.

Diana została porzucona wtedy (teraz to wiemy), kiedy potrzebowała pilnej pomocy weterynaryjnej. Sunią troskliwie zajął się ANIMALS OPOCZNO (wielkie dzięki Arturowi Piekarskiemu). Sunia jest już po zabiegu gotowa na wyzwanie szukania nowego domku. Nie znamy jej przeszłości, ale już teraz, po paru tygodniach opieki nad nią możemy powiedzieć, że to przecudna, przytulaśna labka. Ogromnie spragniona człowieka, głasków, miziania. Prawdopodobnie mieszkała wcześniej w domu gdyż zachowuje czystość. Umie chodzić na smyczy, jest przyjazna do psów, ale nie da sobie też wejść na głowę. Gdy pies na nią zawarczy, nie pozostanie mu dłużna. Lubi zabawy z piłeczką i aportowanie. Stosunek do kotów nieznany. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, bo lubi w radości wyskakiwać na ludzi. Diana jest suczką otwartą na świat i pełną radości. Przyjazna, serdeczna, uśmiechnięta na nowo uwierzyła człowiekowi.

Szukamy dla tej radosnej suni ciepłego domku, otwartych, aktywnych opiekunów, którzy zapewnią Diance stabilizację i nigdy już nie porzucą. W zamian zyskają radosnego i wiernego przyjaciela na wiele lat.
Sunia jest zaszczepiona, odrobaczona.
Przebywa w okolicach Opoczna, woj. łódzkie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Diana, labradorka do adopcjiDiana, labradorka do adopcjiDiana, labradorka do adopcjiDiana, labradorka do adopcjiDiana, labradorka do adopcji Diana, labradorka do adopcji Diana, labradorka do adopcji Diana, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *