Danon, 8-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne

Danon, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Labourwisek do pokochania.

Typowy, niesforny dzieciak z milionem pomysłów na minutę. Wszystko go ciekawi i wszystko musi natychmiast zobaczyć. Kocha kontakt z człowiekiem i zrobi wszystko , żeby zwrócić na siebie uwagę. Cieszy go możliwość bycia w centrum zainteresowania. Bardzo szybko się uczy i widać, że sprawia mu to przyjemność. Potrafi otwierać szafki i z nudów sam szuka sobie zajęcia. Jest radosny i wciąż gotowy do kolejnych wyzwań. Stara się zachowywać czystość ale zdarzają mu się ,,nocne wpadki”. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Nie znamy stosunku do kotów. Lubi zabawy i ma niespożyte pokłady energii. Ciągnie na smyczy, więc nad tym na pewno trzeba pracować. Jest wyjątkowo żywiołowy – NIE POWINIEN trafić do domu z małymi dziećmi. Potrafi się cieszyć całym sobą, nie zważając na to co się dzieje wokół niego. DANON świetnie odnajdzie się w domu, gdzie będzie mógł we wszystkim towarzyszyć opiekunom.

Dzieciak nie lubi nudy i samotności, pozostawiony bez opieki potrafi psocić, dlatego chcielibyśmy, żeby trafił do domu gdzie chociaż w pierwszym okresie aklimatyzacji ktoś z nim był i pracował nad jego emocjami. Nowa rodzina musi zdawać sobie sprawę, że DANON wymaga poświęcenia mu czasu. Powinien trafić do ludzi dla których praca z psem to przyjemność, a nie przykry obowiązek. Nawet najgrzeczniejszy labek nie wychowa się sam więc nie należy oczekiwać, że tak będzie w tym przypadku. Szukamy odpowiedzialnej rodziny, znającej potrzeby rasy ,,od podszewki”. Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił zapewnić chłopakowi stabilizację. Danon jest bardzo inteligentnym psem, wystarczy odpowiednio ukierunkować jego żywiołowość i naturalną ciekawość świata.

Pamiętajmy, że pies to nie zabawka – prosimy o odpowiedzialne podejście do adopcji. Danon przebywa na Śląsku.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Danon, labrador do adopcji Danon, labrador do adopcji Danon, labrador do adopcji Danon, labrador do adopcji

4 thoughts on “Danon, 8-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Tak młodego labradora można nauczyć wszystkiego, absolutnie wszystkiego a przede wszystkim delikatności do dzieci! One z natury radość wyrażają skakaniem ( jak młode lwy)jest to bardzo proste do skorygowania , ich inteligencja , mądrość i miłość do człowieka pozwala na szybka naukę. Mam labradora 2letniego , który przez pierwszy rok z nami pogryzł stół, kwiaty , poduszki itp itd bo jak dziecko lubił sie bawić czym kolwiek teraz to jest mój największy przyjaciel , taki który patrzy na ciebie i serce ci mięknie . Z całego serca polecam ta rasę , będzie to miłość waszego życia

    1. Absolutnie ma Pani rację ? zgadzam się w 100%. Labradory na początku to łobuziaki,ale potrafią skraść ❤️ kocham tą rasę za mądrość,oddanie i miłość do człowieka – z wzajemnością ?

  2. To prawda. Młode – łobuziaki. Masz potrafił nawet pranie ze sznurków ściągać ?Ale dzieci kocha. Nie pozwoli na dziecko głosu podnieść. Dziś już nasza sunia jest babcią. Ma już 12 lat. ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *