DIANA – a obecnie MANIA cudowna czarnulka szczęśliwa w nowym domku

Labradorka Mania

Tylko żeby nie te koty 🙂

Mania – sunia o niespotykanej gracji i cudownej błyszczącej sierści, bardzo spokojna, niezwykle przyjazna labradorka, kochająca wszystko i wszystkich … no nie całkiem, bo okazało się, że nie wszystkich, bo jest bardzo na bakier z kotami.

Po pewnych perturbacjach Mania pojechała wczoraj do nowego domku: do Pani Jagody i do Pana Karola z Poznania. Podróż zniosła bardzo spokojnie, ale duże miasto zobaczyła po raz pierwszy w życiu i z wielkim zainteresowaniem siedziała przy oknie i zaczęła ćwiczyć zasady domowego monitoringu. Nowi opiekunowie chwalą dziewczynkę, że jest bardzo grzeczna, wyjątkowo cicha i spokojna. Krok w krok podąża za nimi. Jest wybredna w smakołykach, ale w mig spałaszowała serduszka z warzywami i kaszą. Spacery na razie są stresujące ze względu na dużą ilość bodźców, ale noc w sumie spokojna. Zresztą zobaczcie sami. Mania ma swoje pierwsze w życiu łoże, na którym może się do woli wylegiwać i śnic o nowym życiu u boku swoich nowych opiekunów.

Dziękujemy Pani Hannie z mężem za troskliwe zaopiekowanie się Mania i przywiezienie jej do Wielkopolski, za udzielenie jej schronienia (również podziękowania dla cioci ). Nowym opiekunom Jagodzie i Karolowi życzymy wielu wspólnych lat z ta cudna sunią, jesteśmy przekonani, ze będzie wiernym, oddanym przyjacielem. Uważajcie tylko na KOTY, bo one bardzo podnoszą Mani ciśnienie???

Poprzedni wpis:
DIANA 3,5 letnia prześliczna czarna labowa dama do adopcji

Labradorka Mania Labradorka Mania Labradorka Mania Labradorka Mania

One thought on “DIANA – a obecnie MANIA cudowna czarnulka szczęśliwa w nowym domku”

  1. Labradorki to najcudowniejsze psiaki na świecie – miłość, cierpliwość, opiekuńczość, spokój,inteligencja,. Myślę, ze potrzebuje czasu na zaprzyjaźnienie się z domowymi kotami. Nie swoje, na spacerach zawsze pogoni – nie robiąc im krzywdy. Wielu radosnych chwil z nowym członkiem rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *