BAKS – a obecnie CZIKO znalazł swój domek

Labrador Cziko

Swoim niezwykłym czarem od raz skradł serca domowników.

Ten przeuroczy, uśmiechnięty od ucha do ucha czarny labrador, dla którego tak bardzo szukaliśmy DT/DS, bo kończył mu się pobyt gminnej przechowalni i zagrożony był wywózką do schroniska o bardzo złej sławie, znalazł swoje miejsce na ziemi. Pani Patrycja z Gostynina pojechała po Cziko ponad 600 km, aby uratować go przed banicją do schronu i Cziko u swoim niezwykłym czarem od raz skradł serca domowników.

Chiko jest jeszcze rozbrykanym labkiem, potrzebującym dużo ruchu i spacerów. Tutaj opiekunowie musieli skorzystać z pomocy behawiorystki Ewy Kossowskiej i byli zachwyceni zasadami wprowadzonymi na spacerach. Cziko stał się po prostu zupełnie innym psem, pięknie chodzi na smyczy. Jeszcze trochę przed nim i opiekunami pracy, jeśli chodzi o zachowanie w stosunku do innych psów, ale wszystko jest na dobrej drodze.

W nocy śpi spokojnie. Jak przystało na labradora z krwi i kości Cziko jest ogromnym łakomczuchem, liczy opiekunom KAŻDY kęs jedzenia i głośnym szczekaniem, a głos ma mocny i donośny, próbuje wymusić jedzenie.
Jest przytulaskiem, kocha dzieci, potrafi się z nimi bardzo ładnie bawić.
W przyszłym tygodniu Chiko jedzie na upiększający zabieg „usunięcia klejnotów” .
Dziękujemy nowym opiekunom : Patrycji i Patrykowi, za to, że dali taki super domek Cziko. Życzymy wszystkiego najlepszego, Cziko dużo miłości w nowym domku.

Poprzedni wpis:
Baks, trzyletni labrador do adopcji

Labrador Cziko Labrador Cziko Labrador Cziko Labrador Cziko Labrador Cziko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *