Dexter – labrador z genem młodości do adopcji (+film) – nieaktualne

Dexter, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Wiadomości z domu tymczasowego…

Witam. Dexio jest u mnie 2 tygodnie. Przez te dwa tygodnie dał się poznać tylko z najlepszej strony. Pies grzeczny, skromny, bezproblemowy. Dexio mimo swoich gabarytów jest bardzo delikatny i wpatrzony w człowieka.

Uwielbia przebywać na dworze, uwielbia patyki ( im dłuższe tym lepsze), biega i szaleje. Natomiast w domu jest bardzo grzeczny i ułożony. Początkowo Dexter umiał spać tylko na podłodze, jak podsuwałam ku kocyk lub legowisko to bał się i uciekał. Teraz Dexio nie wyobraża sobie spania na zimnej podłodze, upatrzył sobie legowisko w salonie, w sypialni ma swój kocyk i tylko tam przesiaduje. Jak zaśnie i zsunie się z koca to natychmiast po obudzeniu szuka kocyka i szybko kładzie się na nim.

Dex ma wprawdzie 12 lat, ale jest to pies z genem młodości (miałam już na tymczasie takiego psa, który mimo kilkunastu lat zachowywał się jak młokos – Brutus). Nic mu nie dolega, jest okazem zdrowia. Dexter jest odrobaczony, wykastrowany, miał też korekty obu oczu ponieważ bardzo łzawił i uprzykrzało mu to życie.

Dexter to taki psi anioł, jak wracam z pracy w ciężkim nastroju Dex kładzie swój pyszczek na mojej nodze i tak mądrze patrzy „nie martw się, choć na spacer a zły nastój mimie” i oczywiście ma rację.

Zapraszamy na film:

Poprzednie wpisy:
Dexter – starszy labrador, który przeżywa drugą młodość
Staruszek Dexter – labrador, który PILNIE szuka domu tymczasowego lub stałego!

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
☎ 608 391 927 (Ryszard), 573981988 (Kasia),  607991873 (Grażyna), 510957071 (Bernadetta), 607 492 249 (Martyna)
✉ adopcje@labradory.org

Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *