Czoko do wzięcia od zaraz – nieaktualne

Labrador Czoko

Wyadoptowany. Pies jest bardzo przytulaśny i towarzyski. Lubi biegać godzinami, uwielbia zabawy, spacery i kąpiele.

Piesek nazywa się Czoko, ma ok 4 lat. Pies został przygarnięty przez właściciela jak miał ok 1 roku. Szybko oswoił się z nowym domem i jego domownikami, został nauczony wielu komend oraz czystości. Wychowywany był z dzieckiem.

Niestety w tym roku w marcu sytuacja osobista (tzn. rozwód, utrata pracy, dochodów, mieszkania oraz konieczność wyjazdu na stałe za granicę zmusiły właściciela do znalezienia mu nowego domu ;-( Pies został przygarnięty przez jego znajomych, ja też pomagałam w miarę swoich możliwości w opiece nad nim. Został przeze mnie wykastrowany, zaszczepiony w tym roku na wściekliznę. Ma aktualną książeczkę.

Tydzień temu dostałam informację, że pies musi jak najszybciej zostać zabrany ponieważ właściciel mieszkania, gdzie Czoko mieszkał ze swoimi opiekunami dowiedział się o jego pobycie i nie wyraził zgody aby pies mógł pozostać w tym mieszkaniu. Wyjściem z sytuacji było oddanie go do schroniska, lecz ja nie wyraziłam na to zgody i usłyszałam, że mam go zabrać. Tak Czoko trafił do mnie.

Niestety, ja nie mam warunków aby został u mnie, mam własnego psa i oni kompletnie się nie tolerują. Nie można ich zostawić samych w domu nawet w osobnych pokojach. Nie mam stałej możliwości, aby ich pilnować. Stąd moja prośba o pomoc w jego adopcji lub o dom tymczasowy. Pies jest bardzo przytulaśny i towarzyski. Lubi biegać godzinami, uwielbia zabawy, spacery i kąpiele.  Kastracja dodała mu kilku kilogramów więcej 😉 Nie zawsze się zgadza z innymi psami ;-(
Jest wykastrowany.

Pozdrawiam Małgorzata

Numer kontaktowy w sprawie adopcji 793202026

Pies mieszka w Warszawie

Ogłoszenie grzecznościowe.

Czoko w potrzebie Czoko w potrzebie

Labrador Czoko Labrador Czoko Labrador Czoko Labrador Czoko Labrador Czoko

9 thoughts on “Czoko do wzięcia od zaraz – nieaktualne”

    1. Tak oczywiście, proszę się kontaktować z numerem podanym w ogłoszeniu (793202026), lub z nami – 608391927

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *