CZARNY HARRY – czyli DOSTOJNY 9-latek DO WZIĘCIA – nieaktualne

labrador Harry

Harry będzie wyadoptowany. Ten zrównoważony, przyjazny i lubiący dzieci  rodowodowy labrador szuka nowego domku.

Harry jest dojrzałym kawalerem, któremu już nie w głowie harce, hulanki i swawole. Wyrósł już tego. Piękny wiek jaki osiągnął u boku swojego człowieka zobowiązuje do bardziej statecznego zachowania. Lubi spacerki, ale spokojne i nie za długie – jego aktualna nadwaga nie pozwala na dłuższą aktywność, dba o swoje stawy, więc na długie wędrówki ochoty nie ma. Kocha świat, kocha ludzi (tych dużych i tych małych też!), nie ma problemu z innymi zwierzętami. Ba, nawet kota czasami się przestraszy – taki z niego bohater. No i w dodatku jest małomówny  (wszak to facet!) – praktycznie nie szczeka … no chyba że coś go przestraszy.

Harry jest psem z „normalną domową przeszłością”, dbano o niego, był regularnie szczepiony. Ale los nie uśmiechnął się do niego tak do końca. Z powodów rodzinnych, losowych – Harry nie może pozostać tam, gdzie żył do tej pory. Szuka więc człowieka, który go pokocha –  już na zawsze. Człowieka, który doceni jego dostojny wiek i dojrzały spokój, który nie przestraszy się jego wieku i ewentualnych problemów jakie za sobą ten wiek może nieść. Szuka przyjaciela na dobre i na złe, który przyjmie go pod swój dach i wpuści do swojego serca. Harry odwdzięczy się całym sobą, pokocha i wiernie podąży za nowym człowiekiem, z którym być może nawet zadba o swoją figurę i zrzuci kilka kilogramów… A  wówczas i sił na spacerki będzie pewnie więcej…

Harry czeka na swoją drugą szansę. Czy ją dostanie? Czy jego piękny, wcale jeszcze nie siwy pychol zauroczy kogoś tak „na zawsze”? Mamy nadzieję, że tak, bo Harry bardzo na to zasługuje.

Oprac. A. Stępień

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 607492249 (Martyna), 889856600 (Małgorzata), 669585207(Katarzyna),
adopcje@labradory.org

labrador Harry labrador Harrylabrador Harry

8 thoughts on “CZARNY HARRY – czyli DOSTOJNY 9-latek DO WZIĘCIA – nieaktualne”

  1. dla mnie to czyste chamstwo psa na starość wyrzucać a ta wymówka jest stara jak świat każdy właściciel który chce się pozbyć starego psa ją używa

  2. Jest cudny!!!! Czy adopcja do domu z czwórką dzieci ( w tym jedno z autyzmem) i bandą czterech kotów jest możliwa? Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *