Chase młodziutki labrador, który bardzo tęskni za własnym domem – nieaktualne

Chase, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Chase przebywa w Domy Tymczasowym w woj. mazowieckim, niedaleko Warszawy.

Dwuletni Chase (czytaj czejs) jest bardzo przyjaznym, spragnionym człowieczego towarzystwa labkiem. W domu zachowuje się bardzo spokojnie, akceptuje bez zastrzeżeń dzieci. Lubi przytulenia i drapanko za uszkiem, wszelkie miziania. Zachowuje czystość, umie sygnalizować potrzebę wyjścia.

W stosunku do innych zwierząt zauważyliśmy trochę wybiorcze zachowanie: do suczek jest super, potrafi się godzinami z nimi bawić, z psami jest różnie jak to u samców – jedne lubi drugie nie. Może za wcześnie na takie stwierdzenia, bo Chase jest dopiero od poniedziałku w DT, a ostatni okres życia spędził w schronisku, gdzie nie było sprzyjających warunków do nawiązywania przyjaźni z innymi psami. Stosunek do kotów na razie nieznany, postaramy się również przetestować Chasika pod tym względem.

Chase pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, będzie z pewnością idealnym kompanem do długich spacerów. Jest niezwykle skoczny, energiczny, skory do nauki i poznawania świata.

Pies jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i wkrótce gotowy do adopcji. Na razie wymaga odpowiedniego wysokobiałkowego odżywienia, bo ma niedowagę. Szukamy dla tego młodziutkiego labka aktywnej rodzinki, która zapewni mu odpowiednia dawkę ruchu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Chase, labrador do adopcji Chase, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *