Buddy – ofiara z schroniskowego boksu prosi o dom!

Buddy do adopcji

Buddy jest wielkim przytulasem, za człowiekiem chodzi w krok w krok.

Razem z Buddym chcielibyśmy podziękować Gabrysi z Amavi Pictures za piękne zdjęcia ❤ ❤ ❤ pięknie pokazują jaki jest Buddy, a jest słodziakiem!

Buddy od tygodnia mieszka w domu tymczasowym w Krakowie. Regeneruje się, jest jeszcze chudy, ma ślady po pogryzieniach i innych ranach – jest bezpieczny dzięki Asi K. która dała mu dom tymczasowy – dziękujemy jeszcze raz!

Buddy jest wielkim przytulasem, za człowiekiem chodzi w krok w krok. Jest strasznie przyjacielski i szuka kontaktu. Dla ludzi to cudowny, łagodny pies. Pomysłowy i zwinny ? jest głodomorem i zdarza mu się buszować po kuchni ? poza tym jest grzeczny, umie chodzić na smyczy, trzyma czystość w domu. Mieszka z uległą labradorką, na razie jeszcze nie ma między nimi super przyjaźni, ale też mogą ze sobą żyć ? Ogólnie Buddy na spacerach nie lubi psów, ale ma swoje powody, koledzy z boksu go nie oszczędzali więc na razie jest niepewny. Wiemy, że to z każdym dniem będzie znikać. Ma ok. 4 lat. Sięga za kolano. Jest wykastrowany. Nie znamy reakcji na koty.

Kontakt w sprawie adopcji: tel. 799 258 286 lub 574 186 683 lub e-mail: tpz.opoczno@gmail.com

Poprzedni wpis:
Piękny Buddy w typie labradora prosi o kochający domek

Pomagamy w znalezieniu domu.

Buddy do adopcji Buddy do adopcji Buddy do adopcji Buddy do adopcji Buddy do adopcji Buddy do adopcji Buddy do adopcji Buddy do adopcji Buddy do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *