Bruno – uroczy starszy gentelman szuka domku

Bruno, labrador do adopcji

Może komuś Brunek skradnie serce? Bruno zasługuje na super starość.❤️

BRUNO, bo o nim mowa, jest oldboyem w typie labradora (ma ok. 11 lat). Jesteśmy, z Magdalena Spanier, jego domem tymczasowym. Jest wspaniałym towarzyszem, uwielbia głaskanie (ale nie jest natarczywy), wiernie śledzi każdy krok człowieka – zwłaszcza w kuchni. Jest karny, odesłany na swoje miejsce, słucha polecenia. Bez problemu zaakceptował (z wzajemnością) nasze dwie suczki i dwie kotki. Na spacerach zdarza mu się szczekać na psy. Całkiem dobrze chodzi na smyczy. Pod naszą nieobecność w domu, jest bardzo grzeczny, zachowuje czystość, nie ujada. Zdarza mu się szczekać na ludzi przechodzących przez klatkę schodową, ale to raczej na skutek prowokacji rezydentek Kosmy i Jogi. Bez problemów jeździ samochodem, przypięty pasami (bo trochę się kręci). Jeśli chodzi o kondycję i stan zdrowia to można dziadkowi pogratulować formy. Obecnie jest po leczeniu antybiotykowym i sterydowym infekcji ucha. Na bieżąco przyjmuje suplementację na stawy i sierść. Jak to u starszego psiaka stan uzębienia to „co drugi wystąp”, a oddech nie powala świeżością. Nie ma problemu z jedzeniem, (moczoną karmę) wsuwa jak odkurzacz. Jest cierpliwy jeśli chodzi o zabiegi pielęgnacyjne, podawanie leków, psikanie lekiem do ucha, czesanie, kąpiel (bał się, ale włożony do wanny dzielnie zniósł mycie).
Jest wykastrowany i zaczipowany. Bruno jest podopiecznym Schroniska w Borku. Wzięłyśmy go w swoje progi ze względu na zimę i mrozy, z nadzieją że uda nam się znaleźć mu kochający dom (jak naszym dwóm poprzednim tymczaskom – Melkowi i Noli). Jeśli ktoś z Was rozważa adopcję takiego psiaka to zachęcamy do kontaktu (na fb lub telefonicznego: mój numer 605787901 lub Magdy 603211784). Odpowiemy na wszystkie pytania. Udostępniajcie post, może komuś Brunek skradnie serce. Bruno zasługuje na super starość.

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji

1 thoughts on “Bruno – uroczy starszy gentelman szuka domku”

  1. Cudowne staruszki jak najbardziej zasluguja na milosc. Bruno licze ze skradniesz czyjes serce. Powodzenia piesku:)xx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *