BORYS – wieczny uciekinier, ze swojego nowego domu przesyła piękne zdjęcia i wieści

Labrador Borys

Cieszymy się zawsze ze szczęścia naszych wyadoptowanych podopiecznych, ale również z szczęścia rodzin, które przyjęły pieska do siebie.

Pani Magdalena z Rodzinką z Gdyni chciała się dzisiaj podzielić z nami i z Wami swoim szczęściem. A my, Labradory.org. dziękujemy Pani Magdalenie za ciepłe słowa podziękowania i uznania :

Borys jest naprawdę bardzo inteligentnym psem. Jeździ z nami codziennie do pracy, gdzie wszyscy go kochają . A gdy zbliża się czas powrotu do domu, to po prostu waruje pod drzwiami i czeka. Wie że wrócimy i dostanie jedzonko i poprzytula się z trzema swoimi ludzkimi braćmi;. Jest przekochany. Co weekend uwielbia spacery po plaży i kąpiele w morzu lub jeziorze. Bardzo się nas pilnuje, z jego uciekinierskiej natury zero śladu. Bardzo grzeczny i mądry pies. A apetyt ma przeogromny i te jego spojrzenie wtedy .. ??? A reakcja na otwarcie lodówki naprawdę zabawna ? bardzo lubi jeździć autem i tak naprawdę zero problemów z Boryskiem. Lada moment miesiąc minie odkąd go mamy. Najlepsza decyzja jaka mogliśmy podjąć
A we wtorek 9. kwietnia świętowaliśmy jego 2 urodzinki. Kochamy Was za to, co robicie dla tych biednych piesków. Udostępniam Wasze posty, zachęcam do adopcji, jeśli ktoś myśli o kupnie. Jesteście wspaniali. Podziwiam mega !
Będę wspierać adopcję.org jak tylko będę potrafić i co będzie w mojej mocy.

Poprzedni wpis:
BORYS super inteligentny, notoryczny uciekinier znalazł swoje miejsc na ziemi, na które tak długo czekał

Labrador Borys Labrador BorysLabrador BorysLabrador Borys Labrador Borys Labrador Borys Labrador Borys Labrador Borys

One thought on “BORYS – wieczny uciekinier, ze swojego nowego domu przesyła piękne zdjęcia i wieści”

  1. Super! Nie dziwię się, że Borysio zapomniał o uciekaniu 🙂 Wszystkiego dobrego dla Waszych pięknych serc!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *