WIELBICIELE LABRADOROWATYCH – POZNAJCIE BONGO

Bongo, labrador do adopcji

Schronisko dla Zwierząt w Łodzi.

Macie labradory?
Nie macie. Ale macie piękne labradoropodobne
Labradorem możemy nazwać psa, który posiada dokument, że labradorem jest 🙂 Dokument, metrykę zaświadczającą, że pies pochodzi z zarejestrowanej hodowli (nie mylić z pseudohodowlą), że posiada wszystkie cechy typowe dla RASOWEGO psa, dla labradora.

Psy, które trafiają do schroniska, dokumentów przy sobie nie mają – to oczywiste. Dlatego ŻADEN pies, który wygląda JAK labrador, labradorem nie jest. Jest psem w TYPIE labradora. Żaden pies, który wygląda jak york, yorkiem NIE jest, jest psem w typie yorka. I chociaż psy te NIE są rasowe, wcale nie są gorsze od tych z udokumentowanym rodowodem.

Wszystkie nasze psiaki to rasowe…. kundelki❤️.
I wszystkie równie bardzo potrzebują nowego, odpowiedzialnego domu.

Kiedyś pies w TYPIE labradora to w schronisku rzadkość, a jak już się pojawił – ustawiała się kolejka chętnych do adopcji. Dziś pies w TYPIE labradora w schronisku – to już smutna rzeczywistość.

BONGO (405/20) jest w schronisku od 31 maja 2020 roku.
Ma zaledwie około 3 lata. Nie znamy się zbyt długo, ale psiak zrobił na nas baaaaardzo dobre wrażenie. Towarzyski, energiczny, ufny psiak. Mamy nadzieję, że nie będzie długo czekał na nowy dom ❤️.

Tutaj znajduje się procedura adopcji zwierząt ze schroniska w czasie trwającej epidemii: www.schronisko-lodz.pl

Schronisko dla Zwierząt w Łodzi
ul.Marmurowa 4
Łódź, tel. 42/ 656 78 42
schronisko.biuro@o2.pl

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Bongo, labrador do adopcji Bongo, labrador do adopcji Bongo, labrador do adopcji

8 thoughts on “WIELBICIELE LABRADOROWATYCH – POZNAJCIE BONGO”

 1. To nic, że mamy psy w typie labladora!
  To naprawdę nie jest istotne. Ważne, że są z nami. Choć serce moje się kraje jak czytam tutaj co rusz, że tyle jest porzuconych piesełków w typie labradora. Też mam porzuconego, odratowanego, jesteśmy w sobie zakochani po końcówki włosów. Mam też i księżniczkę Niunię, również przygarnięta śliczna kundelka. Wszystkie psy bym zabrała, gdybym tylko mogła… Dziękuję za ogromny wkład pracy, którą wykonujecie zupełnie za free dla tych pięknych psich dziewczynek i chłopaków. ??♥️??

  1. Zgadzam się ze wszystkim co pisze poprzedniczka!!! Kochamy je wszystkie.
   Zasługują na nieograniczoną miłość bo nigdy nie zawodzą człowieka. Pozdrawiam

   1. Bardzo proszę o odpowiedź co z psiakiem …i czy coś wiadomo skąd jest..bo może to kwestia zdjęcia ale wypisz wymaluj jak mój piesio a to bardzo ważne gdyż mój labek miał ogromne problemy ze zdrowiem …może to ta hodowla była właśnie ?

 2. Witam
  Jestem gotowa dać Bongo dom iserce
  Mieszkam wduzym domu z ogrodem
  a na Bongo czeka w domu kanapa
  Bardzo proszę o informacje czy adopcja Bongo nadal jest aktualna.
  Pozdrawiam serdecznie
  Renata

 3. Witam,ten przepiękny labek wygląda jak wypisz wymaluj mój …identyczny wręcz… Może to przypadek …ale jeszcze takiego laba podobnego nie spotkałam a mam już swojego 4 lata …czy coś o nim wiadomo więcej ? Jak reaguje na inne psy Mój pochodzi ze Śląska z hodowli Biały domek…czy ogłoszenie jest aktualne ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *