Bobo – gaśnie w schronisku – nieaktualne

Bobo, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Człowiek zgotował mu prawdziwe piekło na ziemi…

… Ciężki łańcuch na szyi, substytut domu w formie psiej budy i wybieg o promieniu kilkudziesięciu centymetrów. Ochłapy jedzenia rzucane sporadycznie w miskę doprowadziły go do stanu skrajnego wychudzenia. 16 kilogramów ukrytych w tonach psiego smutku, bólu i tęsknoty…

Bobo, labrador do adopcji Bobo, labrador do adopcji

Trafił do schroniska uczuć niechcianych, jako jeden z wielu bezdomnych psów.  Bezdomność to nie tylko brak domu, lecz przede wszystkim brak obecności troskliwego człowieka.

Bobo jest bardzo społecznym psem, z wszystkimi cechami labradora – inteligentny, zrównoważony, towarzyski, spostrzegawczy i chętny do nauki. Tylko chętnych mentorów brak, by poprowadzić go szczęśliwie przez życie. Od dłuższego czasu pozostaje w schronisku, które paradoksalnie lepsze jest, niż jego dotychczasowy „dom”, jednak dalekie od tego, o czym marzy on.

Bobo przytył w schronisku, został zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. Jest w pełni gotowy, by wyruszyć do nowego domu i szczęśliwie rozpocząć nowy rozdział swojego życia. Zarówno na jego ciele, jak i sercu pozostaną blizny po traumatycznych przeżyciach, jednak wierzymy, że ktoś w magiczny sposób zaczaruje jego świat, wprowadzi w niego wachlarz samych szczęśliwych barw, wynagradzając mu wszystkie stracone lata. Pomimo tego, że Bobo słabo słyszy i słabo widzi, dostrzega jednak to, co najcenniejsze, a nie zawsze widzialne, słyszalne i namacalne.

Oprac. Ela Jerzyk

Źródło: Facebook

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

A tak wygląda obecnie:

Bobo, labrador do adopcji Bobo, labrador do adopcji Bobo, labrador do adopcji Bobo, labrador do adopcji

5 thoughts on “Bobo – gaśnie w schronisku – nieaktualne”

  1. Bardzo przypomina mojego Granda (za TM) Mam nadzieję że znajdzie cudowny domek taki na zawsze. Powodzenia piesku:)xxx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *