Blanka – czyli eksmisja z cieplutkiego tapczaniku na zimny beton [*]

Blanka za tęczowym mostem

Blanka nie żyje 🙁 Biegaj szczęśliwa za tęczowym mostem.
Sunia w poniedziałek miała sterylizacje a w piątek odeszła.

Blanka ma 4 lata. To mix labradora i leonbergera. Od początku mieszkała w cieplutkim mieszkanku razem z ludzką rodziną. Jak każdy pies była karmiona, pieszczona i kochana…

Dzisiaj z dnia na dzień Blanka znalazła się w zimnym boksie schroniska. Powód? Niestety Blanka źle zachowywała się w stosunku do młodszego dziecka. Warczała, rzucała się na nie, trzeba było sunię pilnować aby nie zrobiła dziecku krzywdy. Co ciekawe jej stosunek do starszego dziecka był OK.

Opinia zoopsychologa:

Sunia jest psem zrównoważonym, komunikatywnym. W domu zachowuje się poprawnie, nie niszczy, nie wokalizuje nadmiernie. Jest psiakiem starającym się nie przeszkadzać domownikom w czynnościach. Uwielbia zabawę piłeczką. Nie przejawia zachowań agresywnych w sytuacji, kiedy jest w posiadaniu ważnej dla siebie rzeczy czy jedzenia. Na spacerze zachowuje się również poprawnie, ładnie chodzi przy opiekunie. Stosunek do innych psów obojętny, lecz w kierunku ich unikania. Wykazuje obawę w stosunku do dzieci, stara się ich unikać. Nie nawiązuje z nimi relacji. Akceptuje dzieci starsze – młodzież. Pies wykazuje sporą chęć do pracy, uczy się bardzo szybko i chętnie. W przypadku osoby, która lubi aktywnie spędzać czas z psem, Blanka jest psem idealnym. W podsumowaniu – pies dla każdego. Nie wskazany dom z małymi dziećmi.

Zobaczcie jaka fajna sunia. Trzeba jej dać szansę.

 

Blankę czeka kwarantanna, ewentualne szczepienie i sterylizacja.

Kontakt w sprawie adopcji
Schronisko:  ☎ 697994888
Marzena ☎ 662069053 (po godz. 15) ewentualnie sms to oddzwoni,
lub:
✉ adopcje@labradory.org

Blanka czeka na swojego człowieka

 

4 thoughts on “Blanka – czyli eksmisja z cieplutkiego tapczaniku na zimny beton [*]”

      1. Nie znam szczegółów, w poniedziałek miała zabieg, w piątek odeszła – przyczyna – chore serduszko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *