BLACKY, 10-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne

Blacky, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Blacky jest psem wyjątkowym. Kto go pokocha? ❤️

BLACKY to spokojny, kontaktowy dzieciak, który kocha przebywać z człowiekiem ?. Bliskość i każdy objaw zainteresowania sprawiają mu ogromną przyjemność. To typ przytulaska więc fajnie, gdyby trafił do ludzi, którzy będą mu okazywali czułość. BLACKY bez problemu dogaduje się z innymi psami. Toleruje koty. Stara się zachowywać czystość. Jest również nauczony zostawania w kenelu. Mimo wypracowanych pozytywów, nowa rodzina powinna zdawać sobie sprawę, że to jeszcze szczeniak, więc czeka ich sporo nauki i nie można liczyć na cuda. Blacky jest psem WYJĄTKOWYM? NIEDOSŁYSZY na jedno uszko (prawe znacznie, lewe delikatnie). Szukamy dla niego świadomych opiekunów, którzy zaakceptują jego ułomność. Nowy dom powinien zdawać sobie sprawę z jego potrzeb, (to w końcu normalny labek), ale także być gotowym na pewne ograniczenia. Przez swoją wadę dzieciak jest nieśmiały i trochę niepewny. Czasem boi się rzeczy i sytuacji, których nie zna. Zależy nam na ciepłej rodzinie, która spokojnie i troskliwie pokaże mu, że świat jest piękny i pomoże pokonać wszystkie straszki. Takie dzieciaki fajnie odnajdują się w domach z innymi zrównoważonymi psami, które dają im wsparcie.

Niedosłuch nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, tylko trzeba podejść do tego odpowiedzialnie. Blacky jest cudownym, normalnym labiszonkiem z iskierkami w oczach ? a to, że trochę nie dosłyszy nic tak naprawdę nie zmienia. Szukamy fajnych ludzi, którzy po prostu go pokochają i pomogą normalnie żyć. Osoby zainteresowane adopcję prosimy o wypełnienie Formularza Adopcyjnego. Blacky przebywa w woj. łódzkim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Blacky, labrador do adopcjiBlacky, labrador do adopcji Blacky, labrador do adopcji

5 thoughts on “BLACKY, 10-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Super ! Piękny pies ! Przypomina mi mojego Maxa , kiedy był jeszcze młodszy , teraz Max ma już 7 rok ❤️ Kocham go nad życie . Dziękuje Wam za wspaniała adopcje ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *