BLACKY, 10-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne

Blacky, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Blacky jest psem wyjątkowym. Kto go pokocha? ❤️

BLACKY to spokojny, kontaktowy dzieciak, który kocha przebywać z człowiekiem 😊. Bliskość i każdy objaw zainteresowania sprawiają mu ogromną przyjemność. To typ przytulaska więc fajnie, gdyby trafił do ludzi, którzy będą mu okazywali czułość. BLACKY bez problemu dogaduje się z innymi psami. Toleruje koty. Stara się zachowywać czystość. Jest również nauczony zostawania w kenelu. Mimo wypracowanych pozytywów, nowa rodzina powinna zdawać sobie sprawę, że to jeszcze szczeniak, więc czeka ich sporo nauki i nie można liczyć na cuda. Blacky jest psem WYJĄTKOWYM💗 NIEDOSŁYSZY na jedno uszko (prawe znacznie, lewe delikatnie). Szukamy dla niego świadomych opiekunów, którzy zaakceptują jego ułomność. Nowy dom powinien zdawać sobie sprawę z jego potrzeb, (to w końcu normalny labek), ale także być gotowym na pewne ograniczenia. Przez swoją wadę dzieciak jest nieśmiały i trochę niepewny. Czasem boi się rzeczy i sytuacji, których nie zna. Zależy nam na ciepłej rodzinie, która spokojnie i troskliwie pokaże mu, że świat jest piękny i pomoże pokonać wszystkie straszki. Takie dzieciaki fajnie odnajdują się w domach z innymi zrównoważonymi psami, które dają im wsparcie.

Niedosłuch nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, tylko trzeba podejść do tego odpowiedzialnie. Blacky jest cudownym, normalnym labiszonkiem z iskierkami w oczach 😊 a to, że trochę nie dosłyszy nic tak naprawdę nie zmienia. Szukamy fajnych ludzi, którzy po prostu go pokochają i pomogą normalnie żyć. Osoby zainteresowane adopcję prosimy o wypełnienie Formularza Adopcyjnego. Blacky przebywa w woj. łódzkim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Blacky, labrador do adopcjiBlacky, labrador do adopcji Blacky, labrador do adopcji

5 thoughts on “BLACKY, 10-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Super ! Piękny pies ! Przypomina mi mojego Maxa , kiedy był jeszcze młodszy , teraz Max ma już 7 rok ❤️ Kocham go nad życie . Dziękuje Wam za wspaniała adopcje 👍🏼

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *