Bianka w nowym domu

Labradorka Bianka

Wszyscy jesteśmy szczęśliwi.❤️

Pamiętacie jeszcze Biankę? Sunię, która w swoim zaledwie dwuletnim życiu nie miała szczęścia do odpowiedniego właściciela. Jako szczeniaczek trafiła na menela, który traktował ją jak worek treningowy, później zaś do kobiety, która nie mając dla niej czasu z obawy, że sunia zasika dom, trzymała ją w piwnicy. Właścicielka oddała sunię bez żalu, miało się wrażenie, że wręcz odetchnęła z ulgą. Bianka okazała się psem niesamowicie lękliwym, panicznie bojącym się mężczyzn. Nie bardzo też umiała dogadać się z rezydentkami. Na szczęście to już tylko wspomnienie.

Bianka – teraz BELLA od trzech miesięcy mieszka we wspaniałym domu stałym u Pani Ilony Baumbach. Cała rodzina włączyła się mocno w socjalizację suni, w pokonanie jej lęków do mężczyzn, w zaufanie człowiekowi. Ich ciężka praca dała niesamowite efekty. Codziennie długie spacery, ćwiczenia w domu, powolne i żmudne oswajanie z każdym członkiem rodziny. Potem próba wyjścia na miasto, która z psem lękliwym jest niemałym wyzwaniem. Efekty zobaczcie sami.

Poprzedni wpis:
Bianka, 2-letnia urocza blondynka szuka domu – nieaktualne

Labradorka Bianka Labradorka Bianka Labradorka Bianka Labradorka Bianka Labradorka Bianka Labradorka Bianka Labradorka Bianka Labradorka Bianka Labradorka Bianka Labradorka Bianka Labradorka Bianka Labradorka Bianka Labradorka Bianka Labradorka Bianka

1 thoughts on “Bianka w nowym domu”

  1. To wspaniale, że Bianca trafiła to takiej kochajacej zwierzeta rodziny. To widać że wszyscy są szczęśliwi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *