Bianco – ok. 3 letni bardzo żywiołowy i przyjacielski labek szuka nowego domku – nieaktualne

Bianco, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Bianco przebywa obecnie w Małopolsce, niedaleko Krakowa.

Bianco jest niezmordowany w bieganiu za piłką, patyczkiem, szarpakiem, uwielbia zabawy z innymi psami. Jest bardzo spragniony bliskości człowieka, przytulania i głasków. Wymaga jeszcze pracy nad psim savoir vivre. NIE UMIE chodzić na smyczy i na spacerach bardzo ciągnie. Być może nie jest przyzwyczajony do regularnych spacerów, ale przy doświadczonym opiekunie na pewno wkrótce opanuje tą umiejętność.

Bianco został znaleziony w Małopolsce. Musiał dość długo się błąkać, bo był bardzo wychudzony. Obecnie jest leczony na obecność pasożytów.

Szukamy dla Bianco domu z ogrodem, gdzie miałby możliwości dodatkowego wybiegania się. Bianco ze względu na swoja żywiołowość potrzebuje obecnie co najmniej trzech spacerów dziennie.
Labek może zamieszkać z innym psem, najlepiej z suczką. W domu nie interesuje się kotami, nie zaczepia ich, natomiast na dworze chętnie pobiegnie za uciekającym futrzakiem.

Bianco przebywa obecnie w Małopolsce, niedaleko Krakowa.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Bianco, labrador do adopcji Bianco, labrador do adopcji Bianco, labrador do adopcji Bianco, labrador do adopcji Bianco, labrador do adopcji

8 thoughts on “Bianco – ok. 3 letni bardzo żywiołowy i przyjacielski labek szuka nowego domku – nieaktualne”

 1. Nie bardzo rozumiem, że warunkiem dla wybiegania się psiny musi być dom z ogrodem?
  Mieszkamy w bloku i nasz labcio Nero, który już niestety odszedł za Tęczowy Most był najbardziej wybieganym psem w okolicy. Warunki zamieszkania nie maja żadnego znaczenia. Nasz labcio miał regularne 4 spacery dziennie w tym jeden godzinny bieg.

  1. Cieszę się, że ktoś poruszył tę kwestię. Wielokrotnie byłem świadkiem sytuacji, iż właściciele psów mieszkający w domkach uznawali że ich podopiecznym nic więcej do szczęścia nie potrzeba, skoro pies całymi dniami „bawi się” w ogrodzie. Każdy czworonóg potrzebuje stale nowych bodźców, więc (wspominany tak często przez Panstwa) ogród często jest przekleństwem psa

   1. Nie wszyscy właściciele psów, którzy mają dom z ogrodem podchodzą tak, jak pisze przedmówca. Ja mam dom z dużym ogrodem, a piesek trzy razy dziennie był w kęsie, gdzie się wybiegał i wszystko wywąchał. W domu jest większa przestrzeń i ogród ma swoje zalety. Latem oprócz spacerów piesek może być cały czas na powietrzu. Oczywiście, jeżeli pozwalają na to warunki pogodowe.
    Pozdrawiam

 2. Dzień dobry,
  Jestem zainteresowana adopcją Bianco.
  Mamy dom z dużym ogrodem i 300 m do lasu. Możemy zapewnić pieskowi długie spacery i obdarzyć Go miłością i troską. Mamy też wcześniejsze doświadczenie z tą rasą. Czy piesek jest zaszczepiony i zdrowy ? Pomagacie Państwo z transportem? My mieszkamy na obrzeżach Torunia
  Proszę o kontakt
  Pozdrawiam serdecznie
  Proszę o kontakt

 3. Jesteśmy zainteresowani mamy dom z dużym ogrodem, ogrodzonym.
  Uwielbiam psiaki A lablador to nasza ulubiona rasa bardzo chcielibyśmy mieć to na zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *