Tak Beza prosi… o domek… (+film) – nieaktualne

Beza, labradorka do adopcji

Wyadoptowana przez schronisko. Ale niech nie zwiedzie Was smutny pyszczek to niesamowicie radosna sunia… zresztą sami zobaczcie…

BEZA- to ok. 3 letnia młoda sunia w typie labradora. Jest sunią o niebywałym uroku, wprost rozbrajającą w swej łagodności, kochaną, posłuszną, reaguje na komendy. PIĘKNIE chodzi na smyczy, cały czas sprawdza obecność opiekuna. W stosunku do samców bywa różnie, jest wybiorcza. Jeśli pies się narzuca, to potrafi go ” pogonić „, inne psy i sunie w większości akceptuje.

Preferujemy domek bez malutkich dzieci, bo lubi skakać z radości i ekscytacji na widok człowieka i nie zdaje sobie sprawy ze swojej wagi. Przyszli opiekunowie Bezuli muszą zadbać o jej żywienie, ponieważ Beza przez małą ilość ruchu i monotonne kojcowe życie ma trochę za dużo ciałka, ale sunia bardzo lubi ruch, pływanie, taplanie w błotku, spacery.

Beza jest cudownym labkiem, który z pewnością skradnie serce niejednego człowieka i szukamy dla Bezuli wspaniałego domku, gdzie będzie członkiem rodziny i będzie kochana i szanowana. Beza jest wysterylizowana, z pewnością już rodziła Sunia przebywa w przytulisku w woj. łódzkim i bardzo tęskni za swoim domkiem i szuka swojego dobrego człowieka.

Zapraszamy na film:

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Beza, labradorka do adopcji Beza, labradorka do adopcji Beza, labradorka do adopcji Beza, labradorka do adopcji Beza, labradorka do adopcji Beza, labradorka do adopcji Beza, labradorka do adopcji Beza, labradorka do adopcji Beza, labradorka do adopcji Beza, labradorka do adopcji

Pozwolicie aby sunia siedziała sama w kojcu… bez zabawy i ciągłego kontaktu z człowiekiem…

Beza, labradorka do adopcjiBeza, labradorka do adopcji

1 thoughts on “Tak Beza prosi… o domek… (+film) – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *