Labradorka Betina – za tęczowym mostem

Labradorka Betina

Betina odeszła… ?

3.07.2020 Odeszła w moich ramionach adoptynka Betina vel Foczers najlepszy przyjaciel, nowotwór kości nie pozwolił nam cieszyć się sobą dłużej. Jesteśmy pogrążone w bólu i tęsknocie ale dziękujemy wam za cudownego psa i ogrom szczęścia jakie wniosła w nasze życie .Miała dobre wesołe życie najlepsza opiekę dzięki dr Robert Flak z Vetica Kajetany i mnóstwo cudownych przyjaciół wokoło .


wiek: 5 lat
płeć: sunia
maść: biszkoptowa
rodowód/metryka: nie
chip: tak
sterylizacja/kastracja: tak
miejsce pobytu: Łódź
temat na forum 


Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją, prosimy, zapoznaj się z procedurami adopcyjnymi.  Szczegóły znajdziesz tutaj


Kontakt w sprawie adopcji
✉ adopcje@labradory.org
☎ 601 322 804 (Gosia), 889 856 600 (Małgosia), 607 492 249 (Martyna), 577 455 934 (Anna)


Troszkę o mnie.

Betina to 5-letnia labradorka, która z przyczyn osobistych dotychczasowych opiekunów szuka nowego domu. Wesoła, kontaktowa, przyjacielska, zawsze merdająca ogonem (a właściwie całą dupką). Uwielbia ludzi i przebywanie w ich towarzystwie – drapanie po brzuchu może trwać godzinami. Delikatna wobec dzieci (mieszka z przedszkolakiem), przyjazna wobec kotów (dzielą kocyk). Bez problemu zostaje sama w domu (nie niszczy, nie szczeka, nie piszczy). Na spacerze zdarza jej się pociągnąć. Bez smyczy chodzi idealnie.
Żywiona głównie suchą karmą (smakoszka zwłaszcza rybnej), ale i gotowanym kurczaczkiem z ryżem nie wzgardzi. Kurze łapki i suchy chleb (niestety, także ten rzucany ptakom) to prawdziwe przysmaki.  W domu bez problemu podejmuje psich gości.


Stan Zdrowia.

idealny


Posłuszeństwo, co w moim wychowaniu poprawić należy.

Betina to naprawdę grzeczny egzemplarz labradora. Zna kilka komend, ale nauka kolejnych jak najbardziej wskazana, zwłaszcza, iż chętnie się uczy i ewidentnie sprawia jej to radość (nagradzana smakami)


Zachowanie wobec dzieci.

bardzo dobre, mieszka z przedszkolakiem


Zachowanie wobec innych psów oraz kotów.

psy: Czasem poszczekuje na mijane na spacerze psy. Raczej dla zwrócenia na siebie uwagi niż z agresją – nigdy żadnego nie zaatakowała i nigdy też żaden nie rzucił się na nią.
koty: z kotem dzieli kocyk


Zachowanie podczas transportu

idealne


Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną wolontariusza, podpisanie umowy adopcyjnej

Betina to ciągle wesoła labradorka

Betina jest piękna

One thought on “Labradorka Betina – za tęczowym mostem”

  1. 3.07.2020 Odeszła w moich ramionach adoptynka Betina vel Foczers najlepszy przyjaciel, nowótwór kości nie pozwolił nam cieszyć się soba dłużej .Jesteśmy pogrążone w bólu i tęsknocie ale dziekujemy wam za cudownego psa i ogrom szcześcia jakie wniosła w nasze zycie .Miała dobre wesołe życie najlepsza opiekę dzieki dr Robert Flak z Vetica Kajetany i mnóstwo cudownych przyjacioł wokoło .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *