Berta, dwuletnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Berta, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Kto pokocha tę radosną sunię? ❤️

Bardzo aktywna, kontaktowa i wesołkowata panna. Nie znosi nudy i wciąż jest w ruchu. Kocha ludzi i uwielbia być w centrum uwagi. Cieszy ją bliskość i sama domaga się pieszczot. Uwielbia aportować. Jest ciekawa świata i chętna do współpracy. Potrafi się skupić a stawianie zadań jest dla niej motorem do działania. Jest radosna, przyjacielska i wciąż gotowa do kolejnych wyzwań. Zachowuje czystość ale trzeba pamiętać, że w początkowym okresie adaptacji, mogą się zdarzyć różne wpadki. Dogaduje się z innymi psami. Lubi zabawy i chętnie w nich uczestniczy. Nie znamy stosunku do kotów. Dość poprawnie chodzi na smyczy ale jeżeli coś ją zainteresuje, wtedy na pewno będzie chciała to sprawdzić „na teraz” i „na już” 😊. Jest klasycznym psim podrostkiem z milionem pomysłów w głowie 😊 więc trzeba nad tym pracować. Berta jest bardzo żywiołowa, jak się cieszy to całą sobą i robi to nie zważając na nic i na nikogo.

Lubi dzieci ale NIE POWINNA trafić do domu z maluchami, ponieważ jest bardzo spontaniczna. Świetnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie, gdzie będzie mogła we wszystkim towarzyszyć opiekunom. Chcielibyśmy, żeby trafiła do rodziny, która chociaż w pierwszym okresie, będzie mogła być ,,obok” i pomoże jej łagodnie wkroczyć w nową rzeczywistość. Ten dzieciak powinien trafić do ludzi dla których praca z psem to przyjemność a nie przykry obowiązek. Nawet najgrzeczniejszy labek nie wychowa się sam więc nie należy oczekiwać, że tak będzie w tym przypadku. Szukamy dla niej odpowiedzialnej rodziny znającej potrzeby rasy „od podszewki”. Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił jej zapewnić stabilizację. Berta jest bardzo inteligentnym psem, wystarczy odpowiednio ukierunkować jej żywiołowość i naturalną ciekawość świata. Pamiętajmy, że pies to nie zabawka – prosimy o odpowiedzialne decyzje. Sunia przebywa pod Warszawą.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Berta, labradorka do adopcji Berta, labradorka do adopcji Berta, labradorka do adopcji Berta, labradorka do adopcji Berta, labradorka do adopcji Berta, labradorka do adopcji Berta, labradorka do adopcji

One thought on “Berta, dwuletnia labradorka do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *