Ben w nowym domku

Labrador Ben

Następny nasz podopieczny BEN a obecnie BRUNO znalazł swój nowy domek.

Tego ślicznego czekolaba dostrzegł na naszych stronach Pan Damian ze Śląska i po krótkim zapoznaniu i obustronnej akceptacji Ben pojechał wczoraj do nowego opiekuna. Bruno szaleje w lesie na spacerach, w ogrodzie bawi się z opiekunami piłką a w zabawowych przerwach „pilnuje” domowego ogniska. Życzymy Bruno i jego nowym opiekunom wszystkiego najlepszego.

Poprzedni wpis: BEN – czekoladowy chłopak do schrupania

Labrador BenLabrador BenLabrador Ben Labrador Ben

5 thoughts on “Ben w nowym domku”

  1. Niezwykle szybko znalazł dom… Do końca tygodnia miały zostać zbierane ankiety i wybierani potencjalni wlasciele… a tu sobota i już nowy właściciel…

    1. Witam, tak pies znalazł bardzo szybko nowego opiekuna i super dom stały. Pragniemy poinformować, ze Ben, a właściwie teraz Bruno, był psem właścicielskim, tzn. właściciele psa, kierując sie jego dobrem, poprosili nas o wy-adoptowanie psa, pokierowanie cala adopcja, ale to oni sami na podstawie ankiet, naszych sugestii i naszego doświadczenia wybrali dla swego psa dom.

    2. Psów do adopcji jest więcej nich chętnych. Mam nadzieję, że każdy zainteresowany ma szansę adoptować jakiegoś nieszczęśnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *