Ben w nowym domku

Labrador Ben

Następny nasz podopieczny BEN a obecnie BRUNO znalazł swój nowy domek.

Tego ślicznego czekolaba dostrzegł na naszych stronach Pan Damian ze Śląska i po krótkim zapoznaniu i obustronnej akceptacji Ben pojechał wczoraj do nowego opiekuna. Bruno szaleje w lesie na spacerach, w ogrodzie bawi się z opiekunami piłką a w zabawowych przerwach „pilnuje” domowego ogniska. Życzymy Bruno i jego nowym opiekunom wszystkiego najlepszego.

Poprzedni wpis: BEN – czekoladowy chłopak do schrupania

Labrador BenLabrador BenLabrador Ben Labrador Ben

6 thoughts on “Ben w nowym domku”

  1. Niezwykle szybko znalazł dom… Do końca tygodnia miały zostać zbierane ankiety i wybierani potencjalni wlasciele… a tu sobota i już nowy właściciel…

    1. Witam, tak pies znalazł bardzo szybko nowego opiekuna i super dom stały. Pragniemy poinformować, ze Ben, a właściwie teraz Bruno, był psem właścicielskim, tzn. właściciele psa, kierując sie jego dobrem, poprosili nas o wy-adoptowanie psa, pokierowanie cala adopcja, ale to oni sami na podstawie ankiet, naszych sugestii i naszego doświadczenia wybrali dla swego psa dom.

    2. Psów do adopcji jest więcej nich chętnych. Mam nadzieję, że każdy zainteresowany ma szansę adoptować jakiegoś nieszczęśnika.

  2. Też się cieszę , ale czuję się zawiedziona, że nikt z Panstwa nie informuje o zakończonej adopcji. Mogłabym czekać i czekać. Ponad tydzien temu odwiedzila mnie Pani w tej sprawie. Pan Ryszard miał dać odpowiedź. Chyba pozostaje mi szukać psa w schroniskach lub na OLX. Jestem zawiedziona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *