BEN – czekoladowy chłopak do schrupania – nieaktualne

Ben, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Piesek znajduje się na Śląsku.

Młody urodzony w czerwcu 2017 r. labek do adopcji. Ben jest radosnym, niezwykle spragnionym spacerów, zabaw i pływania labradorem. Waży około 37 kg. Potrzebuje naprawdę dużo ruchu, ubóstwia wprost bieganie za piłką i zabawy z innymi psami, na które reaguje żywiołowo.

Niestety ciągnie na smyczy i ma zapędy dominacji nad innymi psiakami, spowodowane może zbyt małym dotychczasowym kontaktem z innymi psami.

Jest zdrowy, ma wszystkie bieżące szczepienia, czeka go tylko kastracja. Ben zna podstawowe komendy, bardzo chętnie się uczy i współpracuje z człowiekiem. Szukamy dla niego domku z ogródkiem i ewentualnie drugiem pieskiem do zabawy.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Ben, labrador do adopcji Ben, labrador do adopcji Ben, labrador do adopcji Ben, labrador do adopcji Ben, labrador do adopcji

6 thoughts on “BEN – czekoladowy chłopak do schrupania – nieaktualne”

  1. Witam , mialam labradora, poźniej cane corso. Jeden i drugi był wspaniałym opiekunem i towarzyszem zabaw dzieci. Ostatni zaprzyjaźnił się z kotem. Niestety zachorowal na nieoperacyjnego guza mózgu. Bardzo ciężko było się nam rozstac. Tęsknię za psem. Jestem z dzielnicy Katowic i bardzo chcemy zaadoptować psa, labradora ze względu na jego łagodny charakter . Mieszkamy w domu z ogrodem.
    Jutro wypełniam ankietę adopcyjną. Mam nadzieję, ze sir nam poszczęści.
    ..
    Pozdrawiam,
    Lucyna S-K

  2. Kolczatka wiele mówi o wlascicielach, niech szybko trafi do madrych ludzi. Mam sunię czekoladę, przed kastracją planowana na marzec, wiec nie moge sie ubiegac o tego przystojniaka, ale trzymam kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *