Bella ok 2 letnia piękna czekoladka labradorka szuka domu – nieaktualne

Bella, labradorka do adopcji

W trakcie adopcji. Bella szuka rodziny, która da jej chwilę czasu na aklimatyzację i zaufanie, a w zamian za to dostanie miłość i wierność najwspanialszej suni na świecie ❤️.

Przerażona sunia samotnie błąkała się po polach w woj. lubuskim. Dzięki uporowi wolontariuszki w gminnym punkcie adopcyjnym Bellę udało się odłowić. Sunia trzy dni siedziała za budą, bała się ruszyć. Była bardzo zaniedbana, liczne wyłysienia, wyciągnięte sutki. Sunia powoli zaczęła się otwierać, pozwoliła do siebie podejść, założyć obrożę. Zaczęła ufać człowiekowi. Bella została zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Z dnia na dzień widać u niej ogromne postępy. Chęć kontaktu z człowiekiem miesza się z panicznym lękiem, ale Bella się nie poddaje. codziennie widać postępy w jej socjalizacji.

Pierwsze dni w domu tymczasowym były dla niej wyzwaniem, na każdym kroku paraliżował ja strach, godzinami siedziała wciśnięta w kąt, ale jak na labradora przystało przeważała chęć poznania świata, zabawy, głasków, kontaktu z człowiekiem. Bella świetnie dogaduje się z innymi psami, nie wchodzi w żadne konflikty, powoli i nieśmiało uczy się bawić piłeczkami, miśkami, na koty w ogóle nie zwraca uwagi. Sunia zostaje w domu na 8-9 godzin, nie niszczy, zachowuje czystość. Bella szuka rodziny, która da jej chwilę czasu na aklimatyzację i zaufanie, a w zamian za to dostanie miłość i wierność najwspanialszej suni na świecie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Bella, labradorka do adopcji Bella, labradorka do adopcji Bella, labradorka do adopcji Bella, labradorka do adopcji Bella, labradorka do adopcji Bella, labradorka do adopcji Bella, labradorka do adopcji Bella, labradorka do adopcji Bella, labradorka do adopcji Bella, labradorka do adopcji Bella, labradorka do adopcji Bella, labradorka do adopcji

3 thoughts on “Bella ok 2 letnia piękna czekoladka labradorka szuka domu – nieaktualne”

  1. Pies który nie jest konfliktowy to prawdziwy skarb. Ja mam już kilka piesków i gdyby nie to chętnie bym ją wzięła. Wygląda na cichą i grzeczną a to rzadkość u psów

  2. Co za cudo. Szkoda,ze nie mogę jej przygarnąć do bloku, a szukam pieska, bo moja ukochana sunia yorczek odszedła. Byłoby jej dobrze, ale trzeba się liczyć z tym, ze kiedyś będzie starsza, że na dwor trzeba będzie ja znieść po schodach, za stara będę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *