Baron, 7-letni fajny i zrównoważony labrador do adopcji – nieaktualne

Baron, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Chcemy, żeby trafił do ludzi, dla których będzie wyjątkowy i ważny.

BARON kocha każdego człowieka i jest w niego wpatrzony jak w obrazek. Nie szuka zaczepki i jest pokojowo nastawiony do całego świata, ale „w kaszę też nie pozwoli sobie dmuchać”. Zaproszony do zabawy chętnie się przyłączy, ale „wodzirejem” raczej nie będzie. Mając do wyboru dzikie gonitwy a wygrzewanie na słońcu, pewnie wybierze to drugie. Dom, kanapa, człowiek, spacery – tego Baron potrzebuje do bycia szczęśliwym. W życiu codziennym nie sprawia problemów. Zna i reaguje na podstawowe komendy. Zostaje sam w domu i czeka na opiekuna. Zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia. Poprawnie dogaduje się z psami, chociaż w przypadku innego samca potrzebuje czasu, żeby zaufać. Baron kocha spacery i dotrzyma kroku nawet na dłuższych dystansach. Jest sprawny, żywiołowy i aktywny. Dość dobrze chodzi na smyczy, ale jeżeli coś go zaciekawi to potrafi mocno pociągnąć. To duży i silny pies więc trzeba sobie z tego zdawać sprawę.

Szukamy dla niego kochającego domu w którym będzie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny. Zależy nam na aktywnej i cierpliwej rodzinie, która będzie miała dla niego czas. Baron nie potrzebuje ciągłych wyzwań, ceni sobie systematyczność i stabilizację. Chcemy, żeby trafił do ludzi, dla których będzie wyjątkowy i ważny. Pies jest zdrowy.
Obecnie przebywa na Śląsku – istnieje możliwość pomocy w transporcie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Baron, labrador do adopcji Baron, labrador do adopcji Baron, labrador do adopcji Baron, labrador do adopcji Baron, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *