Barni 4-letni labrador do adopcji – nieaktualne

Barni, labrador do adopcji

Wyadoptowany.  Fundacja poMOC dla zwierząt.

BARNI
LABRADOR
WYKASTROWANY
WIEK: 04/2019
WIELKOŚĆ: DUŻA
WAGA: DO 35 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 10 LAT

Barni to typowy labrador, ma łagodne usposobienie, jest wesoły, energiczny i zawsze chętny do wszelakich aktywności. Ciężko przejść obojętnie obok jego uśmiechniętego pyszczka. Głośnym szczekaniem próbuję zwrócić na siebie uwagę ludzi. Uwielbia przebywać blisko człowieka i z chęcią spędza z nim czas. Jest bystry, szybko się uczy, jest łakomczuchem, a za psie przysmaki zrobi wszystko. Nadaje się do domu z dziećmi, ale ze względu na swoją żywiołowość i brak wyczucia polecamy go do nieco starszych dzieci.

Zdecydowanie Barni powinien trafić do aktywnej rodziny, która zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu. Uwielbia długie spacery z wolontariuszami. Idealnie odnajdzie się wśród ludzi, którzy lubią długie piesze wycieczki, bieganie lub chodzenie po górach. Ma sporo siły i potrafi pociągnąć, więc na pewno trzeba wypracować chodzenie na smyczy. Nie każdy będzie w stanie go utrzymać. Lubi zabawę zabawkami i z chęcią aportuje.

Na spacerach ma neutralny stosunek do innych czworonogów, ale są też takie, których może nie polubić. W domu może zamieszkać z suczką swoich rozmiarów po uprzednim zapoznaniu. Może być także jedynym pupilem w nowej rodzinie.

Barni bez problemu wchodzi do pomieszczeń. Wydaje nam się, że mógł mieć kiedyś dom. Potrafi utrzymywać czystość. Bez problemu poddaje się zabiegom weterynaryjnym i pielęgnacyjnym.

Barni to mądry psiak o bardzo łagodnym i przyjaznym usposobieniu. Powinien trafić do rodziny aktywnej. Do nowego domu z pewnością wniesie sporo pozytywnej energii.

Psiak mieszka w schronisku na Śląsku. Obowiązuje wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Chcesz adoptować Barniego? Napisz do nas: pomoc@dla-zwierzat.pl.
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Barni, labrador do adopcji Barni, labrador do adopcji Barni, labrador do adopcji Barni, labrador do adopcji Barni, labrador do adopcji

3 thoughts on “Barni 4-letni labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Co taki piekny LAB i takie proludzkie zwierze robi w schronisku . Co robi taki LAB w miejscu w którym nie ma 24/7./h
    Swojego człowieka
    ?????
    Np wczoraj była straszna burza . Pioruny waliły jeden za drugim . Mój labek wstał i miał się do kogo przytulić . A ON….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *