BARON – ok. 5 letni czarny labrador, kochający ludzi, szuka odpowiedzialnego domu – nieaktualne

Baron, labrador do adocpji

Wyadoptowany. Baron potrzebuje spokojnych spacerów, nie jest psem dla ludzi preferujących dużą aktywność fizyczną.

Przedstawiamy Wam naszego nowego podopiecznego, przecudnej urody czarnego jak węgiel labradora Barona.

Baron jest dużym, pięknym, dostojnym, niezwykle radosnym czarnulkiem.
Jest mega fajnym, niezwykle towarzyskim psem, uwielbia ludzi, ciągle szuka ich towarzystwa. Labek nie do zagłaskania, przyjacielski, przytulaśny, każdego napotkanego człowieka, psa wylewnie wita i rozdaje całusy. Wita się tez z kotami, nigdy się jeszcze na żadnego nie najeżył. Ten wielki misio przytulanka potrafi się godzinami wpatrywać oczami w swojego człowieka. Okazuje ogromną wdzięczność za wszelkie okazane mu zainteresowanie

Baron jest psem bez wad, tylko nie ze swojej winy, tylko z braku odpowiedzialności poprzedniego opiekuna, jest psem niestety otyłym, obecnie na diecie, robi duże postępy w odchudzaniu.

Baron jest psem po wypadku, jest po konsultacji weterynaryjnej u dr. n.wet. Janusza Bieżynskiego we Wrocławiu, specjalisty od złamań i dysplazji, który po bardzo wnikliwych badaniach Barona stwierdził u niego stary uraz powypadkowy, z którym labek świetnie sobie radzi. Doktor odradził operacje, stwierdził, z pies nie odczuwa bólu, powinien być tylko suplementowany i nadal odchudzany, bo każdy zgubiony kilogram nadwagi, poprawi jego komfort życia.

Szukamy dla Barona super domku, najchętniej z ogrodem i drugim psem do towarzystwa, (ale nie jest to warunkiem, w domu tymczasowym jest z drugim labkiem i wyśmienicie się rozumieją i spędzają razem czas), chociaż, on najbardziej do życia, dosłownie jak powietrza potrzebuje człowieka, jego obecności.  Baron potrzebuje spokojnych spacerów, nie jest psem dla ludzi preferujących dużą aktywność fizyczną. Labek potrzebuje odpowiedzialnych opiekunów, którzy będą kontynuować jego odchudzanie. Chodzi ładnie na smyczy, zostaje grzecznie w domu pod nieobecność opiekunów, nic nie niszczy, cierpliwie czeka na ich powrót.

Baron jest zdrowy, ma wszystkie szczepienia, jest wykastrowany
Przebywa w domu tymczasowym w woj. dolnośląskim, powiat wałbrzyski.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Baron, labrador do adocpji Baron, labrador do adocpji Baron, labrador do adocpji Baron, labrador do adocpji Baron, labrador do adocpji Baron, labrador do adocpji

8 thoughts on “BARON – ok. 5 letni czarny labrador, kochający ludzi, szuka odpowiedzialnego domu – nieaktualne”

 1. Dzień dobry, czy piesek jest jeszcze do adopcji? Poszukujemy przyjaciela dla naszego 9-letniego labradora Mentosa.

 2. Dzień dobry czy piesek jeszcze do adopcji? Mamy domek z ogrodem, doświadczenie w kochaniu labladorow (nasza 15 letnia sunia odeszła w tamtym roku).

 3. Witam
  Wiem że nie mam szans na adopcję tego cygana wiem że miałby towarzysza mojego Gonza starszago jakieś dwa lata oraz dwóch innych mniejszych mieszańców psa i suczki ora towarzystwa dwóch kocic. Miałby swoje miejsce na dywanie jak i w ogródku.
  Pozdrawiam Sławek

  1. Panie Sławku, rozmawialiśmy wczoraj dość długo, wyjaśnialiśmy sobie wiele kwestii. Wiemy, że kocha Pan swoje zwierzęta i Baron na pewno znalazłby godny domek u Pana.
   Ale Baronek pojedzie do innego domku, o którym zdecydowało wiekszosc naszego Labradory.org gremium.
   Ae Pna ankieta zgłoszeniowa nadal jest w naszej bazie danych i jesteśmy przekonani, ze znajdziemy dla Pana innego, jeszcze będącego w większej potrzebie domku labka.
   Pozdrawiamy serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *