Balu, pełen wigoru 10 letni mix labrador do adopcji

Balu, labrador do adopcji

Udostępniając – dajesz Balu szansę na dom!

KOCHACIE LABRADORY? W NASZYM SCHRONISKU MIESZKA BALU!
Pilnie poszukiwany dom dla Balu (chociaż tymczasowy).
Ważne, żeby był to dom na parterze lub w budynku z windą. Balu średnio dogaduje się z innymi psami. Jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony. Najlepiej oddajmy głos samemu zainteresowanemu:
„Mam na imię Balu. Jestem prawie rasowy, można by pomyśleć, że mam przewagę. Przecież ludzie uwielbiają labradory! A jednak jestem tutaj. ? Czy to czarna sierść czyni mnie niewidzialnym? Czy to, że jestem gruby tak zniechęca? A może 10 lat na karku? Gdyby tylko ktoś zechciał mnie poznać, zabrać na spacer, pobawić się razem… Na pewno by mnie polubił! Może Was przekonam i zgodzicie się dać mi dom, chociaż tymczasowy?
Bardzo kocham ludzi. Wszystkich! Lubię zabawy, szarpanie, maskotki, piłki… Na pewno nie będziemy się nudzić! Lubię głaskanie, przytulaski i ogólnie być razem. Z psami dogaduję się raczej średnio… ale chętnie zostanę rozpieszczanym jedynakiem. ?
Ja naprawdę muszę do domu. Moje łapki potrzebują regularnych spokojnych spacerów. Muszę też zrzucić parę kilogramów… Wiem, że jak znajdę ciepły, suchy i spokojny dom, to jeszcze sporo przede mną. A ja naprawdę chcę żyć!”
Kontakt w sprawie adopcji lub zostania domem tymczasowym – Bartek: 516 490 165 (proszę o SMS, oddzwonię).

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcjiBalu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *