Balu, pełen wigoru 10 letni mix labrador do adopcji

Balu, labrador do adopcji

Udostępniając – dajesz Balu szansę na dom!

Ma około 10 lat, z czego niemal 2 spędził w schronisku w Choszcznie.
Ma też sporą nadwagę. I wszystko to każe sądzić, że – zaglądając do jego boksu – spotkamy starszego psiaka, któremu nie w głowie już dziarskie maszerowanie i zabawa. Nic bardziej mylnego!

Na nasz widok Balu biega, podskakuje i cieszy się jak szczeniak, zupełnie jakby tych lat i zbędnych kilogramów nie było. Uwielbia spacery i chętnie angażuje się w zabawy, nie chce stracić ani chwili, którą jesteśmy w stanie mu poświecić w trakcie weekendowych odwiedzin. Podczas spacerów bywa zaczepny wobec innych psów, ale udowodnił nie raz, że potrafi się też z psimi kolegami dogadać.

Jakiego domu potrzebuje Balu? Takiego, w którym ludzie odpowiedzialnie podejdą do jego diety i będą potrafili pomóc mu zrzucić nadwagę. Codzienne spacery z pewnością sporo w tej kwestii ułatwią. Niewykluczone, że mógłby to być dom, w którym jest już inny pies, ale żeby mieć co do tego pewność, należy zapoznać zwierzaki na miejscu, w Choszcznie.

Przede wszystkim jednak Balu potrzebuje domu, który pojawi się szybko, zaoferuje mu uwagę i miłość, bo szkoda, żeby ten żywiołowy, otwarty i pozytywny czarny przytulak w typie labradora tracił kolejne miesiące w schronisku. On z pewnością okaże wdzięczność za każdy gest czy spojrzenie, jest ich bardzo spragniony.

Jeśli chcesz poznać Balu i już podczas spaceru przekonać się, jak wiele radości możecie dać sobie nawzajem, zadzwoń:

Tel.516490165

Balu przebywa w schronisku w Choszcznie. Jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony.

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *