BALOU – piękny, czarny labrador dołączył właśnie do orgowskiej gromadki potrzebusiów (+film) – nieaktualne

Balu, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Balou ma ok 10 lat jest rosłym, pięknie zbudowanym labradorem. Został przez Labradory.org zabrany z brzydkiego schroniska, gdzie spędził w złych warunkach kilka lat.

Ale ten upiorny okres życia ma już za sobą. Nie znamy przeszłości Balou, ale jak na laba przystało jest niezwykle przyjazny, otwarty, ze wszech miar spragniony kontaktu z człowiekiem, jego dobrego dotyku, miziania, po prostu bycia z nim. Balou ma na pewno problemy zdrowotne, musi zostać w przyszłym tygodniu poddany bardzo wnikliwej diagnostyce. MUSIMY I CHCEMY pomoc Balou dojść do siebie, wzmocnić jego stawy i ustalić problem kaszlu przy ekscytacji (prawdopodobnie serce) i umożliwić mu  swobodne poruszanie się, bo na obrazowym filmiku widać, ze Balou ma problemy z chodzeniem, może nie tylko ze względu na wiek i związany z tym często problem stawów, ale również przez bardzo długi okres pobytu w schronisku, ciasny kojec dzielony z innym psem, brak aktywności fizycznej, atrofie mięśni i nadwagę. Balou jest teraz w cudownym miejscu  u najwspanialszej Cioci na świecie, Cioci Angelice, która z całym sercem zatroszczy się teraz o nasze dziecko specjalnej troski. Chłopak jest bardzo pozytywnie nastawiony do czworonożnych kolegów, na razie musi odpocząć po trudach podroży, rozkoszować się wygodnym legowiskiem, czystym kojcem, dobrą kuchnia. Dziękujemy wspaniałym elfom za pomoc w uratowaniu Balou i wyciągnięciu go z koszmaru bytowania, Cioci Bogusi, Wujkowi Rysiowi za wygodny transport . Balou jest naprawdę pięknym, dostojnym labradorem. Trzymajcie wszyscy labolubcy kciuki za naszego chłopaka, aby doszedł do formy i zaczął cieszyć się życiem. Mamy nadzieje, ze będziecie nas w tym wspierać.

Zapraszamy na film:

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcjiBalu, labrador do adopcji

4 thoughts on “BALOU – piękny, czarny labrador dołączył właśnie do orgowskiej gromadki potrzebusiów (+film) – nieaktualne”

  1. Jeśli mogę coś dodać , to wcale nie musi być serce . Oczywiście to pierwszy kierunek . Ale u mojej Zosi , kaszel okazał się zapadniętą tchawica . Życzę Balu tylko , żeby wyzdrowiał . Pozdrawiam serdecznie

    1. Dziękujemy bardzo za wskazówkę dotycząca kaszlu przy ekscytacji Balu. Przekażemy ją do DT. Balu rozpoczyna jutro , pojutrze kompleksowe badania i podpowiemy ta możliwa przyczynę z zapadnięta tchawicą.

  2. Witam, z tego co widzę Balu potrzebuje witamin B. Przydałaby się też rehabilitacja. Takie podwijanie łapek czyli brak prawidłowej korektury to obajw neurologiczny a nie czysto ortopedyczny. Mój labek miał tak samo plus znaik mięśnia. Na szczęście to jest odwracalne 🙂 u Balu to może byc efekt schroniska,braku ruchu itd. Piszę to dla dobra pieska, żeby był dobrze leczony – u mojego psa dopiero 3 wet zauważył objawy neurologiczne. Oby znalazł świetny dom i wspaniałą opiekę.

    1. Dziękujemy bardzo za te wskazówki, przekażemy je zaraz do DT Balu, ponieważ jutro , pojutrze będzie umówiony u weterynarza i zaczyna kompleksowe badania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *