BALOU – pokocha człowieka miłością doskonałą ❤ – nieaktualne

Balou, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Aktualnie przebywa w Hoteliku w okolicach Kutna.

Balou cudny czarny labrador dołączył do naszej orgowskiej rodziny z początkiem maja. Balu ma ok 11 lat jest rosłym, pięknie zbudowanym labradorem. Został przez Labradory.org zabrany z brzydkiego schroniska, gdzie spędził w bardzo złych warunkach kilka lat. Zamieszkał w hoteliku (nasze wszystkie DT były wtedy zajęte), w cudownym miejscu, u Cioci Andżeliki, która całym sercem zatroszczyła się o nasze dziecko specjalnej troski. Chcieliśmy po pierwsze, aby Balou odpoczął i doszedł do siebie po koszmarach schroniska i po drugie, aby mógł zostać porządnie zdiagnozowany, gdyż przyjechał ze schronu uporczywą biegunką i przede wszystkim z kaszlem pojawiającym i nasilającym się przy ekscytacji . Balou został bardzo wnikliwie zbadany, i okazało się , ze senior Balou jest na szczęście psem zdrowym, a kaszel był spowodowany nieprawidłową pracą oskrzeli. Wdrożono u Balou lek o działaniu rozszerzającym oskrzela, który musi brać 2 razy dziennie, (koszt tego leku to ok. 10 zl na miesiąc). Od czasu zastosowania tego leku, kaszel u Balou już się prawie więcej nie pojawił.

Oczywiście Balou jest seniorem labradorem i ma pewne dolegliwości o podłożu geriatrycznym, czyli przede wszystkim stawy, ale chodzi normalnie, lubi spacery, ale chętnie tez poleży sobie w ogródku i poobserwuje otaczający go świat.

Nie znamy przeszłości Balu, ale jak na laba przystało jest niezwykle przyjazny, otwarty, kocha wszystko co go otacza, ale to ludzie są dla niego największą miłością, jest spragniony kontaktu z człowiekiem, jego dobrego dotyku, miziania, po prostu bycia z nim.

Balou jest bardzo otwarty na relacje z innymi zwierzętami i dogaduje się bez żadnych problemów z innymi psami, kotami. Jest bardzo pogodny, zrównoważony emocjonalnie, łagodny, cierpliwy, taki misio przytulanka.

Szukamy dla naszego kochanego Balou najlepszego domku na świecie, domku z ogródkiem i z małą ilością schodów do pokonania. Niech ten misio przytulanka wypełni swoja miłością czyjś domek ❤.

Poprzednie wpisy:
BALOU – labrador stworzony do kochania
BALOU – piękny, czarny labrador dołączył właśnie do orgowskiej gromadki potrzebusiów (+film)

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Balou, labrador do adopcji Balou, labrador do adopcji Balou, labrador do adopcji Balou, labrador do adopcji Balou, labrador do adopcji Balou, labrador do adopcji Balou, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *