Balbinka – ofiara kata „hodowcy” – wyadoptowana

Balbinka czeka na dom

Balbina wyadoptowana.
Balbinka żyła tam w skandalicznych warunkach, nie mieszczących się w żadnych znanych nam normach.

Zapewne większość zna wstrząsający reportaż UWAGA TVN o dramacie zwierząt w hodowli psów rasowych… Ponad 100 psów żyło w dramatycznych warunkach…

Balbina tam była… przeżyła piekło. Obecnie to wspaniała młoda sunia, kochająca wszystkich – co pokazuje całą sobą – dorosłych, dzieci, psy i… niekoniecznie koty 🙂 Balbinka na spacerach cieszy się każdą chwilą spędzoną z człowiekiem. I właśnie człowieka potrzebuje najbardziej.

Po latach spędzonych w mordowni należy jej się wspaniały dom, gdzie ktoś świadomy tego, że nie jest to sunia wyciągnięta z dobrego domu, będzie potrafił nauczyć ją prawdziwych labradorowych manier.

Udało się to już jej koleżance niedoli, Gali –  Gala (obecnie Lollka) zwiedza świat i z załatwiającej się w domu wystraszonej dzikuski stała się turystką pełną kufą.

Wracając do Balbiny – ma około 4-5 lat, jest odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana. Jest niewysterylizowana, ale stanie się to przed adopcją lub zostanie wydana z warunkiem wykonania sterylizacji. Aktualnie przebywa w hotelu w Krakowie, gdzie jednak nie ma idealnych warunków do jej socjalizacji.

kontakt w sprawie adopcji:
Fundacja Skrzydlaty Pies
606129268 (Małgorzata)
info@skrzydlatypies.pl

Odwiedziny u Balbiny

Balbina lubi pieszczoty

Balbina czeka na swojego człowieka

Balbina

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *