Gala obecnie Lollka zwiedza świat

Galaretka rybka w wodzie

Lollka zwiedziła kawał świata. Była między innymi w Wiśle, Żywcu, Szczyrku i Jarosławiu łażąc przy okazji po możliwych dostępnych górskich trasach. Pokonywała je w Beskidzie Śląskim, Beskidzie Małym. Była też na słynnej górze Żar gdzie właśnie jechała kolejką linową.

No i oczywiście, ale to u labków podobno to norma – każde oczko wodne, kałuża, strumień z lodowatą wodą, wodospad i inne zbiorniki wodne są zaliczane bez mrugnięcia okiem.

Była doskonałym kompanem i towarzyszem w knajpach, restauracjach i innych miejscach publicznych. Jest w tych miejscach grzeczniutka, leży sobie cichutko, nie rozrabia, kulturalnie pije z michy wodę , a co najważniejsze ale to niestety pewno nie na długo nie sępi przy stole. Jeśli zaś chodzi o wycieczki to jest super psem towarzyszem, posłuszna, kochana, bezkonfliktowa.

Zachowanie Lollki również było fantastyczne jeśli chodzi o zmianę hoteli, pensjonatów i kwater co dwa dni. Aklimatyzowała się bez problemów, szybko wiedziała, który pokój w hoteliku to jej azyl i tam czuła się zaskakująco dobrze.

Jazda samochodem jeszcze cały czas ją stresuje. Trenujemy z nią, przyzwyczajamy i widać efekty. Mamy nadzieję, że jednak uda nam się  zrobić z każdej wycieczki samochodowej dla niej przyjemność.

Najbliższy wyjazd planujemy nad nasze ukochane morze w czerwcu… więc ciąg dalszy podróży Lollki nastąpi..

Dla przypomnienia –  jeszcze na początku lutego sunia była biernym całkowicie wycofanym i wystraszonym psem. Została zabrana z pseudohodowli, gdzie nie widziała nic po za kojcem.

Gala opala się na łące

Gala chodzi po szlakach górskich

Gala w górskich potokach

Gala na hali

Gala zwiedza różne miejsca

Gala w górach

Gala w potoku

Gala nie boi się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *