Baks, ok 2-letni labrador do adopcji – nieaktualne

Baks, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla niego kochających i odpowiedzialnych ludzi, znających od podszewki życie z psim podrostkiem.❤️

BAKS to bardzo żywiołowy, pełen pomysłów labkowy dzieciak. Radosny, energiczny i towarzyski 😊. Nie znosi nudy i uwielbia każdą formę aktywności. Kocha kontakt z człowiekiem i zrobi wszystko żeby mu się przypodobać. Lubi się uczyć ale trzeba popracować nad skupieniem bo Baks to takie chodzące adhd. Na spacerach zachowuje się poprawnie i można nad nim „jako tako” zapanować a to duży plus 😁. To jeszcze młodziak więc wiele rzeczy go ciekawi i interesuje dlatego nie należy oczekiwać cudów. Baks czasem chodzi na smyczy w miarę dobrze, a czasem ciągnie jak smok – nowy dom powinien być gotowy na różny rozwój sytuacji 😉. Chłopak stara się zachowywać czystość. Jest przyjazny, ufny i wesoły. W kontaktach z innymi psami jest zachęcającym do zabawy wesołkiem. Uciekające koty goni ale raczej tak ,,bez przekonania”😉 Bez problemu podróżuje.

Baksiu jest dużym psem. Nowi opiekunowie muszą być świadomi, że to młodziak, który nie zdaje sobie sprawy ze swojej wagi i wielkości. Okazując radość skacze i szaleje nie zważając na to co ma obok. Momentami jest prawdziwym wulkanem energii ale potrafi też się wyciszyć. Idealnie wpasuje się w aktywny dom. To klasyczny psi dzieciak z trylionem pomysłów w głowie, które trzeba „przekierować na dobre tory”. Szukamy dla niego kochających i odpowiedzialnych ludzi, znających od podszewki życie z psim podrostkiem. Chcemy, żeby nowy dom miał dla tego dzieciaka czas i chciał z nim pracować😊. Baks przebywa w województwie łódzkim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Baks, labrador do adopcji Baks, labrador do adopcji

5 thoughts on “Baks, ok 2-letni labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Posiadam 2.5 letnią czekoladową labladorke (wysterylizowana) i szukam dla niej towarzysza zabaw. Mam do tego jeszcze dwa koty ktore ona akceptuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *