Arika, 15-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Arika, labradorka do adopcji
Wyadoptowana. Bardzo radosna i energiczna dziewczynka do pokochania.

ARIKA jest pełną energii, młodą labradorką, która każdą chwilę najchętniej spędziłaby przy człowieku. Jest żywiołowa i towarzyska. Wszystko ją ciekawi i interesuje. Oczywiście każdą rzecz musi sprawdzić NATYCHMIAST 😉. Ogrom zapachów i bodźców czasami potrafi całkowicie ją „wyłączyć”. Jest łagodna, słucha poleceń i potrafi się dostosować. Stara się zachowywać czystość, ale w pierwszym okresie trzeba być gotowym „na wpadki”. Uwielbia jazdę samochodem i zabawy z psimi kolegami. Uciekające koty goni. Kury i inne ptactwo traktuje jak zdobycz.

Arika nigdy nie mieszkała w mieście, więc wielu rzeczy nie zna. Potrzebuje czasu i świadomego człowieka obok 🙂. Nowy dom powinien zdawać sobie sprawę, że to jeszcze psie dziecko, któremu trzeba pokazać świat. Arika jest wyjątkowo inteligentna więc przy mądrym opiekunie szybko przystosuje się do zmian.

Szukamy dla niej nastawionego na pracę i odpowiedzialnego domu, znającego potrzeby rasy. Sunia jest wysterylizowana. Przebywa w woj. świętokrzyskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Arika, labradorka do adopcji Arika, labradorka do adopcji Arika, labradorka do adopcji Arika, labradorka do adopcji Arika, labradorka do adopcji

5 thoughts on “Arika, 15-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Bardzo mądry pies i bardzo śliczny jest kocham zwierzęta bardzo a najbardziej to psy Labradory i golden retriever mam cierpliwość do psów i mieszkam w bloku zawsze mi się marzył pies bo to są inteligentne psy i bardzo kochane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *