Bajka – czekoladowa babunia, nadal pogodna mimo rodzinnej tragedii…

Bajka, labradorka do adopcji

Ten Anioł w psiej skórze na starość musi szukać swojej ostatniej w życiu przystani.

Pierwsze wieści z domu tymczasowego…

Bajeczka jest cudną babunią, psem niemal idealnym, spokojną, cały czas uśmiechniętą czekoladką. Tupta za mną krok w krok, jak wychodzę z domu to śpi pod drzwiami czekając aż wrócę.

Z racji wieku i problemów ze stawami chodzi na krótkie spacery ale bardzo je lubi, ogromnie się cieszy gdy zakładam jej obrożę. Nie ma problemów w kontaktach z innymi psami, zawsze jest pozytywnie nastawiona. Dużo śpi (i głośno chrapie!) a jak się obudzi to rozdaje uśmiechy i buziaki, ogon mało jej się nie urwie 🙂 Jak każdy labrador „żebrze” przy każdej okazji 🙂

Na pewno potrzebuje domu bez schodów. Nowy właściciel powinien być świadomy potrzeb psa w tym wieku, dobrze byłoby gdyby nie był to ktoś, kto pracuje długo poza domem.

Ktoś kto miał dłuższy kontakt ze starszym psem, ten wie ile miłości można dać sobie nawzajem. Starszy pies to oaza spokoju łagodności.

Bajka mieszka w województwie mazowieckim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Bajka, labradorka do adopcji Bajka, labradorka do adopcji Bajka, labradorka do adopcji Bajka, labradorka do adopcji Bajka, labradorka do adopcji Bajka, labradorka do adopcji Bajka, labradorka do adopcji Bajka, labradorka do adopcji

2 thoughts on “Bajka – czekoladowa babunia, nadal pogodna mimo rodzinnej tragedii…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *