Bajka, labradorka nie odnajduje się w schronisku… do adopcji – nieaktualne

Bajka, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Województwo Śląskie.

IMIĘ: BAJKA
MIX LABRADORA
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 10/2010
WZROST: OK. 55 CM
WAGA: OK. 34 KG
STOSUNEK DO PSÓW: W DOMU POWINNA BYĆ JEDYNACZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z DZIEĆMI
Bajka została oddana do schroniska, jej opiekunowie to starsi ludzie, którzy dłużej nie byli w stanie się nią zajmować, jej pan z powodu ciężkiej choroby powoli odchodzi, rozstanie z Bajką nie było łatwe dla jej opiekunów. Bajka całe życie spędziła w domu z ogrodem, jest typowo domową sunią, która nie odnajduje się w schroniskowym boksie. Będzie musiała spędzić zimę w budzie, bardzo zależy nam, by znalazła dobry i odpowiedzialny dom jak najszybciej, ponieważ okres zimowy w schronisku będzie dla niej bardzo trudny.
Bajka jest bardzo miłą i przyjazną sunią, w każdej osobie widzi przyjaciela, jest łagodna i ufna wobec ludzi. Bardzo lubi głaskanie, przytulanie i pieszczoty, nie pogardzi także psim smakołykiem. Uwielbia spacery i obecność człowieka, najbardziej cieszy się ze spacerów z wolontariuszami. Ładnie chodzi na smyczy, choć na widok innego psa potrafi pociągnąć. Brak socjalizacji suni sprawił, że nie przepada za innymi psami, być może przy odpowiednim podejściu i mądrym przewodniku będzie w stanie zawrzeć jeszcze psie przyjaźnie. Bajka bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym, wizyty u weterynarza nie powinny stanowić żadnego problemu. Dobrze również zachowuje się w pomieszczeniach (zachowuje czystość, nie niszczy). Ze względu na jej wiek najlepiej byłoby gdyby zamieszkała w domu z ogrodem bądź w mieszkaniu z dostępem do windy, nie powinna pokonywać zbyt dużej ilości schodów każdego dnia. Bajka mimo dojrzałego wieku jest w dosyć dobrej formie, sprawdzi się w mniej aktywnej aktywnym. Do nowego domu wniesie wiele miłości i pozytywnej energii.

Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567/ Magda: 503 842 241

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Bajka, labradorka do adopcji Bajka, labradorka do adopcji Bajka, labradorka do adopcji Bajka, labradorka do adopcji Bajka, labradorka do adopcji Bajka, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *