Półtoraroczny Ares chciałby mieszkać w ciepłym domku…

Ares do adopcji

List od Aresa…

Cześć Kochani.
Mam na imię Ares. Jestem jeszcze młody, mam ok. 1,5 roku. Ludzie, którzy się mną opiekują od kilku dni w schronisku mówią, że całe życie jeszcze przede mną. Chciałbym, aby nie było ono takie jak dotychczas…

Ostanie miesiące spędziłem w takim jednym domu, gdzie nie za bardzo o mnie dbano. Byłem ciągle głodny. Na szczęście ktoś się zainteresował tym, czemu jestem taki chudziutki, i zaraz potem przyjechały takie fajne Panie i mnie stamtąd zabrały. Podobno zanim trafiłem do tego domu mieszkał tam inny labek, który też został przez te Panie zabrany i teraz ma fajny domek. Ja też bym tak chciał…

Od kilku dni mieszkam w schronisku. Nie jest tu źle, są tu fajni ludzie, głaskają mnie ciągle, dają się najeść, ale troszkę mi tu zimno i bardzo tęsknię za tym żeby ktoś był przy mnie. Nie mogę mieszkać w ogrzewanym boksie, bo podobno wspinam się po kratach i uciekam. Dlatego mieszkam w takim boksie z ciepłą budą, ale jakoś nie mogę się do niej przekonać i tak naprawdę nie wchodzę do niej nawet w nocy i śpię w zasadzie na dworze.

Ci ludzie, którzy się tu mną zajmują dali mi takie cieplutkie ubranko, ale bardzo rozpaczają i martwią się o mnie. Chcieliby żebym szybko znalazł jakiś domek. Podobno nie powinienem mieszkać w domu z ogrodem, bo z ogrodzonych wybiegów też uciekam. Wiem, że będzie ze mną troszkę pracy, ale ja chcę się uczyć i zrobię wszystko żeby tylko ktoś mnie pokochał.

Lubię inne psy, więc chyba mógłbym z nimi także zamieszkać.
Z kotami jeszcze nie miałem do czynienia więc nie wiem jakbym się zachował w ich obecności. Tak bardzo marzę o ciepłym domku i kimś kto mnie pokocha. Czy moje marzenia się spełnią…?

Ares przebywa aktualnie w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Sosnowcu. Ma aktualne zaszczepienia i jest zaczipowany.
Nie jest jeszcze wykastrowany. Nie wiemy niestety jak się zachowuje pozostawiony sam w domu. Poszukujemy dla Aresa domu tymczasowego bądź stałego.

Kontakt: 509965909 Dorota

Pomagamy w znalezieniu domu.

Ares do adopcji Ares do adopcji Ares do adopcji Ares do adopcji

2 thoughts on “Półtoraroczny Ares chciałby mieszkać w ciepłym domku…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *