Anabel, 6-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Anabel, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Dla tej ślicznej dziewczyny, szukamy odpowiedzialnej rodziny, która oprócz opieki i miłości, zapewni jej stabilizację.

Grzeczna i zrównoważona sunia, która całe życie spędziła u boku swojej ukochanej właścicielki. Kiedy opiekunka zmarła, jej świat nagle się zawalił. Sunia kocha kontakt z człowiekiem i uwielbia jego bliskość. Cieszy ją możliwość bycia w centrum uwagi. Jest otwarta i pogodna. Sama domaga się głasków i zainteresowania. Anabel kocha zabawy ale potrafi się też wyciszyć. Jest grzeczna i przyjacielska. Bez problemu zostaje w domu. Zachowuje czystość. Dogaduje się z większością psów. Nie ma w nim cienia agresji więc przy umiejętnym wprowadzeniu pewnie zaakceptuje również koty.

Dość poprawnie chodzi na smyczy. Świetnie odnajdzie się w domu, gdzie będzie mogła we wszystkim towarzyszyć opiekunom. Anabelka jest towarzyska i bardzo spragniona bycia przy człowieku. Jej dotychczasowe życie było spokojne i poukładane. Chcielibyśmy, żeby nowy dom odbudował zachwiane poczucie bezpieczeństwa. Dla tej ślicznej dziewczyny, szukamy odpowiedzialnej rodziny, która oprócz opieki i miłości, zapewni jej stabilizację. Sunia jest zdrowa i przebywa w okolicy Szczecina. Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Anabel, labradorka do adopcji Anabel, labradorka do adopcji Anabel, labradorka do adopcji Anabel, labradorka do adopcji Anabel, labradorka do adopcji Anabel, labradorka do adopcji Anabel, labradorka do adopcji

2 thoughts on “Anabel, 6-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Jestem zainteresowana adopcją. Kilka miesięcy temu odeszła nasza Fiona miała raka trzustki. Nie wyobrażam sobie innego pieska tylko labka. Proszę o info czy ogłoszenie aktualne i gdzie jest piesek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *