Ljuba, ok. 6-letnia urocza labradorka wypatruje opiekuńczego domku

 

Ljuba, labradorka do adopcji

Mimo dotychczasowego złego życia na serbskiej wsi nie zatraciła tej cudownej labradorowej radości.

Ljuba nie miała łatwego życia. Tkwiła na łańcuchu przy lichej budzie z ogromną raną na szyi w jakiejś serbskiej wsi. Dostrzeżona przez zwierzolubne serducho, po pokonaniu wielu urzędowych formalności, została zabrana do Polski.

Od kilku tygodni mieszka w kraju. Została wyleczona i przyzwyczajona do domowych warunków. Mimo dotychczasowego złego życia na serbskiej wsi nie zatraciła tej cudownej labradorowej natury i radości życia. Ljuba jest przeurocza, bardzo przyjazna, kocha człowieka ponad wszystko. Jest bardzo spragniona dobrego dotyku, głasków, przytulania. Mając przy sobie człowieka wręcz promienieje, uwielbia być w centrum jego uwagi. Zachowuje czystość, zostaje sama w domu, lubi jazdę w samochodzie. Jest energiczna, uwielbia zabawy z piłką i spacery.

Ogromny z niej łakomczuch i żebrador, za smaczka potrafi zrobić prawie wszystko. Poprawnie chodzi na smyczy. Nie toleruje kotów, wobec suczek jest dominująca, próbuje je sobie podporządkować. Z samcami nie miała jeszcze za dużo kontaktu, ale mając na uwadze jej obecną skłonność do dominacji i zazdrość o względy opiekuna, powinna być w nowym domu jedynaczką. Szukamy dla Ljuby stabilnego, przyjaznego domku, który pokocha tę uroczą labradorkę a ona z pewnością odda całe swoje labradorowe serce swoim opiekunom.
Ljuba jest zdrowa, zaszczepiona, wysterylizowana.
Przebywa obecnie w woj. łódzkim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Ljuba, labradorka do adopcjiLjuba, labradorka do adopcji Ljuba, labradorka do adopcji Ljuba, labradorka do adopcji Ljuba, labradorka do adopcji Ljuba, labradorka do adopcji Ljuba, labradorka do adopcji

1 thoughts on “Ljuba, ok. 6-letnia urocza labradorka wypatruje opiekuńczego domku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *