ABI – 5 letni pięknie wypieczony biszkopcik do przytulania i miziania – nieaktualne

Abi, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Jej jedynym marzeniem jest domek i człowiek, który nigdy jej nie skrzywdzi, zapewni jej opiekę i miejsce w swoim sercu i na kanapie.

Proszę Państwa, oto Abi. Abi to pięcioletni, pięknie wypieczony biszkopcik .Abi jest przeuroczą sunią, zachowuje czystość w domu, ładnie chodzi na smyczy. W stosunku do innych psów jest bardzo przyjazna. Mieszka z dwiema rezydentkami i dogaduje się z nimi wyśmienicie. Abi jest wysterylizowana, jest również już po pierwszych wizytach u weterynarza. Cytując Ciocię Weterynarz „ma wyśmienite wyniki”. To pieszczoch jakich mało, jej ulubione zajęcie to leżenie na kanapie i mizianie. Zaczyna naukę podstawowych komend, jest bardzo pojętną dziewczynką. Musi się troszkę odchudzić, niestety chyba nigdy nie biegała, nie spacerowała dalej niż na „siku i qpke”, na co wskazywał stan jej pazurów. Jest wpatrzona w człowieka i zrobi dla niego wszystko. Abi była krzywdzona, była „meblem” który ewidentnie komuś zawadzał. Jej jedynym marzeniem jest domek i człowiek, który nigdy jej nie skrzywdzi, zapewni jej opiekę i miejsce w swoim sercu i na kanapie. Abi jest w naszym DT w Krakowie.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Abi, labradorka do adopcji Abi, labradorka do adopcji Abi, labradorka do adopcji Abi, labradorka do adopcji Abi, labradorka do adopcji

2 thoughts on “ABI – 5 letni pięknie wypieczony biszkopcik do przytulania i miziania – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *